Blog pre slovenských vývojárov

Zdroj čerstvých informácií pre vývojárov priamo z kuchyne

Využite možnosť získať Xamarin subskripciu do konca augusta zadarmo

Xamarin je nástroj, ktorý umožňuje multiplatformový vývoj aplikácií, prostredníctvom vytvorenia jednotného kódu pre iOS, Android a Windows/Windows Phone platformu, s využitím jazyka C#. Výhodou nástroju Xamarin oproti iným riešeniam umožňujúcim multiplatformový vývoj, je fakt, že výsledné aplikačné balíčky pre jednotlivé platformy obsahujú plne natívny kód. Tento nástroj môžete využiť aj v kombinácií s Visual Studiom, ktoré je pre vás v edícii Community dostupné úplne zadarmo (https://www.visualstudio.com/en-us/products/visual-studio-community-vs.aspx).

Iba tento August ponúka Xamarin subskripciu Xamarin.iOS a Xamarin.Android vrátane rozšírenia pre Visual Studio na osobné použitie úplne zadarmo.

Táto ponuka platí pre nezávislých Windows Phone vývojárov, ktorí už vydali svoju Windows Phone aplikáciu. Pre zisk tejto subskripcie stačí vyplniť krátky formulár, v ktorom uvediete krátky popis vašej Windows Phone aplikácie, ktorá bola vydaná nie neskôr ako 17. augusta 2015. Viac informácií môžete nájsť na stránke Xamarin blogu.

 

Marek.