Blog pre slovenských vývojárov

Zdroj čerstvých informácií pre vývojárov priamo z kuchyne

Zúčastnite sa BITE!

 

Zúčastnite sa najväčšieho podujatia v SR. BITE.

Zariadenia, množstvo odborných informácií, doplnky a príslušenstvo a veľa zábavy.

 

BITE je určený všetkým, ktorí sa zaujímajú o moderné technológie. V troch hlavných častiach, každý nájde len to najlepšie.

BITE Pro (Powered by Microsoft TechDays/DevDays) – vysoko odborná konferencia určená IT Profesionálom, vývojárom a technologickým nadšencom, ktorá sa uskutoční v piatok 22.11.2013. Viac ako 40 spíkrov v piatich sekciách a 40tich prednáškach prinesie pre odbornú verejnosť najnovšie informácie. Program BITE Pro nájdete tu. Pre účasť na BITE Pro je potrebný lístok na BITE (dostupný v sieti Ticketportal alebo zakúpený na mieste) a vyžaduje sa registrácia. Počet miest je obmedzený. Registrovať sa môžete tu. BITE Pro je zároveň oficiálnym predstavením Microsoft Cloud OS v SR.

BITE Expo (Powered by Notebook EXPO) – Slovenské premiéry konvertibilných ultrabookov, smartfónov, tabletov, fotoaparátov a iných zariadení na jednom mieste. K tomu sprievodný program, zaujímavé prednášky, panelová diskusia, súťaže o hodnotné ceny, crash testy, poradňa PC REVUE a hlavne veľa zábavy a netradičných zážitkov počas celého dňa. 22. – 23.11.2013.

BITE Games (Powered by Nextgen Expo) – Herná show kombinujúca tradičnú výstavu so zábavným charakterom eventu. Už teraz môžeme potvrdiť, že Xbox One nebude chýbať, budete si môcť zahrať launch tituly. Samozrejmosťou sú aj veľké turnaje v obľúbených hrách a na svoje si prídu aj tí, ktorí holdujú vzdelávaniu a chcú nazrieť do kuchyne herných vývojárov prostredníctvom odborných prednášok, kde sa budú aj prezentovať ešte nevydané projekty od tuzemských vývojárskych štúdií.

V rámci BITE Bratislava sme pre profesionálov pripravili špecializované a odborné BootCampy a DevCampy. Účasť je limitovaná a preto sa zaregistrujte čo najskôr.

Windows Server 2012 R2 BootCamp, registrácia

SQL Server 2014 DevCamp, registrácia

Windows Phone DevCamp, registrácia

Windows Azure DevCamp, registrácia

Windows 8.1 DevCamp, registrácia

Sharepoint 2013 BootCamp, registrácia

 

 Tešíme sa na stretnutie s Vami

 BITE team

BITE

22.- 23. 11. 2013

INCHEBA Bratislava

Zaregistrujte sa hneď>

Program

Vyhrať vstupenky na BITE môžete aj v rámci microBITE eventov. Tieto sa konajú:

12.11.2013 – Košice, TUKE
14.11.2013 – Žilina, UNIZA

*microBITE eventy obsahujú úzky výber prednášok z BITE. Vstup na microBITE je zdarma. Registrujte sa tu výberom miesta Košice alebo Žilina.