Blog pre slovenských vývojárov

Zdroj čerstvých informácií pre vývojárov priamo z kuchyne

Využite 10% zľavu na Visual Studio 2013 s MSDN s možnosťou legalizácie starších verzií!

 

Od 1.11.2013 do 10.1.2014 31.1.2014 platí mimoriadna zľava 10% pre nákup nových licencií Visual Studio 2013 Professional, Visual Studio 2013 Premium a Visual Studio 2013 Ultimate s MSDN predplatným v dvojročnom programe OPEN. (Trvalá licencia a software assurance = MSDN služby na dva roky).

10% zľava platí iba na nasledujúce položky v dvojročnom programe OPEN:

Ceny sú v EUR pre dvojročný program OPEN, veľmi orientačné, bez DPH a ich konečná suma záleží na predajcovi a jeho pridaných službách.

Ak máte záujem využiť zľavu, objednajte vybraný produkt z uvedenej tabuľky u akéhokoľvek predajcu multilicenčných programov v SR a požadujte od neho 10% zľavu podľa uvedenej promo ponuky. Bez vyžiadania 10% promo zľavy bude fakturovaná plná cena. 

Visual Studio vrátane MSDN sa často používa aj ako výhodná forma LEGALIZÁCIE STARŠIEHO SOFTVÉRU používaného na vývoj a testovanie. Súčasťou MSDN sú totiž prakticky všetky odpovedajúce staršie verzie softvéru vo všetkých dostupných jazykových mutáciach.

Tu je napr. ukážka produktov, ktoré nájdu predplatitelia MSDN v “legalizačnom” archíve  pod písmenom “V”:

Zoznam všetkých licencií môžete nájsť na MSDN download portále.
Podrobnosti o produktoch Visual Studio, benefitoch MSDN a orientačné ceny produktov nájdete v tabuľke porovnania edícií Visual Studio s MSDN tu.

BENEFITY MSDN:
MSDN obsahuje nielen “historický”, aktuálny a pripravovaný softvér, ale aj mnoho ďalších hodnotných benefitov. Profesionálnu technickú podporu, 24×7 Azure Computing  pre vývoj a testovanie, Developer Account voucher na vývoj a publikovanie aplikácií do Windows Store a Windows Phone Store, práva na tvorbu a neobmedzené licencovanie UAT prostredí a ďalšie benefity.    
 
… a nezabudnite, aj pri kúpe jedinej licencie Visual Studio s MSDN môžete použiť dvojročný OPEN program.