Výhody subscriptions pro IT odborníky i vývojáře


vstoolsNástroji Visual Studio již nejen pro vývojáře Windows a Office aplikací nebo webů. Nově i pro tvůrce Android, iOS nebo Linux, řešení, vývojáře herních frameworků Unity, Unreal, Cocos, programátory IoT, testery nebo architekty pracující se serverovými kontejnery. Ti všichni mohou pracovat se světově nejpoužívanějším prostředím pro architekty, vývojáře a softwarové testery.

 

Seznamte se s pěti benefity pro IT profesionály, vývojáře a testery, které získáte v rámci Visual Studio/MSDN Subscriptions:

Vyberte si vhodnou firemní edici jak z hlediska obsahu, funkčnosti, určení  tak i ceny:
vstools1. Nástroje pro multiplatformní vývoj a testování msdnbenefity
vssoft2. Dev/Test software Microsoft neomezeně
vsdevops3. All-In-One DevOps pro agilní týmy i jednotlivce.
4. Virtuální DevTest HW v hodnotě až 1 800$ ročně
vspodpora5. Technická podpora, školení, slevy a další výhody

 

Nevíte jak komerčně pořídit? Prostudujte jak zakoupit.  Chcete něco menšího zdarma, na doma? Přihlašte se do Dev Essentials


vs_rgb_purple_d_mensi
anydevMicrosoft Visual Studio je balík nástrojů a služeb určený k návrhu, vývoji, testování a nasazování softwarových aplikací pro běžné počítače, servery, mobilní zařízení i cloud. Pomocí Visual Studia IDE lze nově tvořit a ladit pro Linux i IoT.  Tradiční integrované vývojové prostředí existuje v několika edicích. Visual Studio Community zcela zdarma ale s licenčním omezením, pro testery je určena zase speciální edice Visual Studio Test Professional. Nejvyšší edice je Visual Studio Enterprise vhodná do podnikového prostředí stejně jako MSDN Platforms, která ale neobsahuje IDE pro vývojáře. Vyšší edice se dodávají pouze se subscription službami a výhodami, nižší edice je neobsahují. Novinky pro vývojáře pracující v Linuxu nebo na Macu jsou jednoduchý multiplatformní editor kódu Visual Studio Code podporující více než 100 jazykových syntaxí a disponující více než tisícovkou nejrůznějších doplňků. Připravujeme plnohodnotné IDE Visual Studio for Mac.


A co může každý získat opravdu zcela zdarma?  (Tip pro studenty, hračičky, šetřílky nebo třeba ty, kterým firemní byrokracie svazuje ruce v rozletu.)

vscodeVše je v rámci programu Dev Essentials. Pro open source projekty, jednotlivce, výuku slouží zdarma stažitelné Visual Studio Community, funkčně se blíží Visual Studio Professional IDE.
Kodéři pracující v Linuxu na Mac OSX i ve Windows ocení multiplatformní editor kódu Visual Studio Code, který je nejen zdarma ale i open source.
Pro studenty s ISIC kartou a školy existuje free náhrada komerčního VS/MSDN subscription modelu v programu Imagine (Dreamspark).

 


Potřebujete další detaily? Kontaktujte nás.
Jiří Burian, Developer Solution Specialist

Skip to main content