Promo nabídky, slevy a výhody pro vývojáře v ČR


Zde najdete všechny aktuálně zvýhodněné možnosti jak pořídit software a služby vhodné pro architekty, designery, vývojáře, testery, administrátory a všechny ostatní účastníky procesu tvorby, testování a nasazování softwarových aplikací.


 

Enterprise DevOps Accelerator, výhodný balík licencí a služeb pro větší týmy

Do 30.6.2019

Pro větší společnosti, s min. 50 vývojáři, jsme celosvětově připravili časově omezenou nabídku balíku Dev/Test licenčních benefitů, DevOps služeb a školení. Jeho základem je 50 Visual Studio Enterprise licencí včetně všech MSDN subscription benefitů doplněné o další Dev/Test benefity pro dalších 50 uživatelů (vývojářů v jiných technologiích, IT odborníků atd., vše obalené nestandardním on-site školením, Azure kredity a dalšími výhodami.)  Více informací » 

Nestandardní jednání 1:1 nutné, kontaktujte nás!


Neomezené testovací prostředí; Licence "Per Admin"; Neomezené UAT licence pomocí MSDN

často
využívané

Pro vývojářské týmy a IT administrátory kteří potřebují pro testování svých nebo třetí firmou dodaných řešení instalovat a dlouhodobě provozovat nejrůznější verze a edice softwaru jsou nově upraveny podmínky využití MSDN softwaru ve mnoha testovacích scénářích, ověřování funkčnosti i uživatelského testování. MSDN licence včetně nové edice MSDN Platforms (určená speciálně pro Administrátory) umožňují svému majiteli nainstalovat a dlouhodobě provozovat nejrůznější typy neprodukčních prostředí bez nutnosti je licencovat komerčními licencemi.
Více informací »

Rozdíl mezi Partner MPN a placenou verzí Visual Studio/MSDN, sleva 20% až 68% pro certifikované partnery

časově neomezeno

Partnerské společnosti s MPN Gold nebo Silver certifikací nemohou použít MPN licence Visual Studio s MSDN pro tvorbu nebo úpravu svého řešení pro konkrétní zákazníky. (Omezení použití Visual Studia v MPN.) Pro tento účel jsou určeny plnohodnotné, komerční licence označené “MPNCmptncyReq” licence nad rámec MPN benefitů, které mohou exklusivně pouze certifikované firmy získat se slevou 20% až 68%. Platí dlouhodobě ale pouze pro MPN Certified partnery.
Více informací »

SCE - Nejlepší ceny VS/MSDN pro zákazníky, až 68% dolů pro MS Certified Partnery

časově neomezeno

Server and Cloud Enrollment (SCE) je nevýhodnější způsob jak mohou zákazníci zalicencovat Dev/Test prostředí. Pro partnerské vývojářské společnosti s MPN Gold nebo Silver certifikací nabízíme navíc převod jejich interních, nekomerčních, pronajatých a netrvalých MPN VS/MSDN licencí na plnohodnotné, komerční a trvalé Enterprise edice v rámci Server and Cloud Enrollmentu se speciální slevou ve výši až 68% oproti jejich běžnému nákupu. Platí dlouhodobě vyžaduje individuální jednání.
Více informací »

Azure EA DevTest Subscription – cloud pro vývoj a testování až o 95% levněji

časově neomezeno

Společnosti využívající Azure v rámci Enterprise Agreementu (EA) mohou zakládat vedle produkčních Azure projektů také výrazně levnější, neprodukční prostředí EA Dev/Test Subscription, které podléhají pravidlům EA a účtují se v rámci jednotného EA billingu. Předpokladem je však mít aktivní MSDN Subskripce pro Dev/Test/Ops tým. Slevy oproti produkčnímu Azure mohou dosahovat více než 90%.
Více informací »

Pro MSDN majitele slevy na komponenty třetích stran, nástroje, školení a další výhody od partnerů

časově neomezeno

Majitelé MSDN licencí mají možnost získat výhodněji  nejrůznější komponenty, nástroje doplňky a služby pro vývojáře pracující ve Visual Studiu nebo využívající technologie Microsoft. Nabídka se průběžně aktualizuje.
Více informací ...[notranslate][/notranslate]

Skip to main content