Subscriptions výhody pro vývojáře, testery a IT profesionály


Co takhle vlastní server "na páteři"  s neomezeným softwarem Microsoft pro vývoj a testování, DevOps nástroje, školení a support ?

Ať již pracujete jako jednotlivec, zaměstnanec ve velké společnosti nebo studujete, používáte iOS, Android, Javu, Linux nebo Windows, nové Microsoft Visual Studio/MSDN Subscription Dev/Test benefity pro administrátory, vývojáře i testery vám umožní tvořit, nasazovat a spravovat softwarové aplikace kvalitněji i rychleji.


vssoft

Znáte “Per Admin” licencování testovacího Microsoft prostředí?
Využijte práva na neomezenou softwarovou testovací infrastrukturu Microsoft. Jakékoli edice, jakékoli verze, na libovolném množství HW zařízení.

Nemáte hardware na testování? Psst … máte, jen o tom nevíte!
Poskytneme vám virtuální hardware v hodnotě až 1 800$ ročně na uživatele. Každý z vás může mít nyní zdarma svůj DevTest server 24x7 „na páteři“.

vsdevops

Hledáte DevOps nástroje pro agilní multiplatformní týmy?
Vyzkoušejte si komplexní týmové “All-In-One” ALM a DevOps prostředí. Zdarma a plnohodnotně pro malé týmy, škálovatelné pro velké podniky.

vstools

Chcete tvořit nebo testovat multiplatformní softwarové aplikace?
Získáte nové nástroje řady Visual Studio pro vývoj i testování multiplatformních aplikací. Děláte na Macu pro Android, nevadí!

vspodpora

Proč platíte za on-line školení a support když jiní neplatí?
Jako bonus navíc dostanete technickou podporu, školení (nejen na Microsoft technologie ale třeba i pro Linux), slevy a další nadstandardní služby.


Všechny výhody jsou dostupné pro společnosti využívající komerčních předplatných Visual Studio/MSDN Subscriptions. Existují však v menším objemu a rozsahu zcela zdarma, a to v nových programech Microsoft pro studenty, jednotlivce nebo OSS komunity.

 

Pokud máte jakékoli další dotazy, kontaktujte nás.


Jiří Burian, Developer Solution Specialist

Skip to main content