1. Nástroje pro multiplatformní vývoj a testování


vstoolsTvoříte a testujete Windows aplikace ale i software pro Android, iOS nebo Linux?  Využíváte herních frameworků Unity, Unreal, Cocos? Máte programátory IoT, testery nebo architekty pracující se serverovými kontejnery? Ti všichni mohou pracovat s Visual Studiem, světově nejpoužívanějším prostředím pro architekty, vývojáře a softwarové testery.


msdnbenefity

V rámci Visual Studio/MSDN Subscription benefitů získávají IT profesionálové, vývojáři a testeři:

vstools1. Tools - nástroje pro vývoj a testování multiplatformních aplikací.
vssoft2. Práva na neomezenou softwarovou testovací infrastrukturu Microsoft.
vsdevops3. Komplexní "All-In-One" ALM a DevOps týmové prostředí.
4. Virtuální Hardware v hodnotě až 1 800$ ročně na každého uživatele.
vspodpora5. Technickou Podporu, slevy a další nadstandardní služby.


Nevíte jak komerčně pořídit? Prostudujte jak zakoupit.  Chcete něco menšího zdarma, na doma? Přihlašte se do Dev Essentialsvs_rgb_purple_d_mensianydevMicrosoft Visual Studio je balík nástrojů a služeb určený k návrhu, vývoji, testování a nasazování softwarových aplikací pro běžné počítače, servery, mobilní zařízení i cloud. Pod označením Visual Studio je skryto mnoho produktů, služeb a nástrojů. Pomocí nejznámějšího člena rodiny - integrovaného vývojářského prostředí (IDE) Visual Studio lze nově tvořit a ladit pro Linux i IoT.  Tradiční integrované vývojové prostředí existuje v několika edicích. Visual Studio Community zcela zdarma ale s licenčním omezením. Tradiční Proffesional edice i specialita pro testery UI -  Visual Studio Test Professional. Nejvyšší edice je Visual Studio Enterprise je vhodná do podnikového prostředí stejně jako MSDN Platforms, která ale neobsahuje IDE pro vývojáře jen nástroje pro testery. Vyšší edice se dodávají pouze s MSDN subscription službami a výhodami, nižší edice je neobsahují. Novinky pro vývojáře pracující v Linuxu nebo na Macu jsou jednoduchý multiplatformní editor kódu Visual Studio Code podporující více než 100 jazykových syntaxí a disponující více než tisícovkou nejrůznějších doplňků. Připravujeme plnohodnotné IDE Visual Studio for Mac.
Nezapomeňte, že Xamarin pro tvorbu multiplatformních aplikací je nyní součástí Visual Studia s MSDN a není třeba ho kupovat zvlášť.


A co může každý získat opravdu zcela zdarma?  (Tip pro studenty, hračičky, šetřílky nebo třeba ty, kterým firemní byrokracie svazuje ruce v rozletu.)

vscodeVše je v rámci programu Dev Essentials. Pro open source projekty, jednotlivce, výuku je vhodné zdarma stažitelné Visual Studio Community, funkčně se blíží Visual Studio Professional IDE.
Kodéři pracující v Linuxu na Mac OSX ocení multiplatformní editor kódu Visual Studio Code, který je nejen zdarma ale i open source.
Pro studenty s ISIC kartou a školy existuje free náhrada komerčního VS/MSDN subscription modelu v programu Imagine (Dreamspark).
VS Team Services (viz bod 3. ALM a DevOps) jsou zdarma pro malé týmy.

 


Potřebujete další detaily? Kontaktujte nás.
Jiří Burian, Developer Solution Specialist

Skip to main content