5. Podpora, školení a další benefity pro předplatitele


vshwProfesionální technický support, školení, a další výhody jsou poslední, pátou skupinou benefitů, které získávají majitelé komerčních předplatných Visual Studio/MSDN


 

msdnbenefity

V rámci Visual Studio/MSDN Subscription benefitů získávají IT profesionálové, vývojáři a testeři:

vstools1. Tools - nástroje pro vývoj a testování multiplatformních aplikací.
vssoft2. Práva na neomezenou softwarovou testovací infrastrukturu Microsoft.
vsdevops3. Komplexní "All-In-One" ALM a DevOps týmové prostředí.
4. Virtuální Hardware v hodnotě až 1 800$ ročně na každého uživatele.
vspodpora5. Technickou Podporu, slevy a další nadstandardní služby.

Nevíte jak komerčně pořídit? Prostudujte jak zakoupit.  Chcete něco menšího zdarma, na doma? Přihlašte se do Dev Essentials!


 

Technické support incidenty pro majitele Visual Studio Subscriptions a MSDN Platforms:msdnsupport
Na rozdíl od "zbyku světa" kteří si musí incidenty kupovat, mají aktivní předplatitelé Visual Studia s MSDN možnost otevřít si zdarma standardní smlouvu  na úrovni Microsoft Professional Support.  Podle zakoupené  edice bude naplněna předplacenými incidenty. Enterprise verze má 4, ostatní 2 incidenty. Podpora se aktivuje zde : http://support.microsoft.com/activatesupport. Výsledkem je přidělení Contract ID a Access ID, které pak slouží jako login do portálu kde se zakládá a případně i řeší problém. Majitelé placených edic dostanou také vždy odpověď v anglických forech a mohou používat online chat pro netechnické dotazy ohledně svého předplatného.

Bezplatné profesionální školení:
msdnskoleniOnline školicí kurzy jsou nedílnou součástí  vzdělávání vývojářů a IT odborníků.  Ve svých benefitech najdou přístup k jinak placeným kolekcím kurzů Microsoft ale i jiných společností. Seznam je průběžně aktualizován, aktuálně nejžádanější jsou přípravné online kurzy Microsoft pro získání odborných certifikací.

 

Slevy na software a komponenty od nezávislých partnerů:
Než si napsat vlastní komponentu nebo doplněk je pro mnoho projektů a týmů výhodnější nějakou komerční koupit. Předplatitelé dostávají na některé komponenty nebo služby speciální slevy. Nabídka se poměrně často obnovuje.

 

A co může každý získat opravdu zcela zdarma?  (Tip pro studenty, hračičky, šetřílky nebo třeba ty, kterým firemní byrokracie svazuje ruce v rozletu.)

Existuje  free program Microsoft Dev Essentials, který mimo malého balíku softwaru pro komunitní nebo neprodukční prostředí a Azure kreditu 25$ měsíčně obsahuje také balík prioritní podpory ve fórech, školení které je pro ostatní zpoplatněné a slevy na komponenty.

 


Chcete znát další detaily? Kontaktujte nás.
Jiří Burian, Developer Solution Specialist

 

Skip to main content