Aktivace a využití vašich 1200$ Azure kreditů o kterých nevíte: Workshop pro partnery a vývojáře


V ČR a SR existují desátky tisíc IT odborníků, vývojářů, studentů nebo pokročilých firemních uživatelů, kteří mohou využívat free Azure kreditu, mají ho již předplacený a nevědí o tom. Většinou netuší, že jejich firma něco takového má nebo může mít, případně k čemu by se to dalo použít.

  1. Free Azure kredity 100$/měsíc (1200$ ročně) má několik tisíc IT firem v Microsoft Partner Network programu jako součást svých interních benefitů.
  2. Free Azure kredity 50$, 100$ nebo 150$/ měsíc/uživatele má několik několik tisíc firem, které si pořídili pro své vývojáře  Visual Studio Subscription
  3. Málokdo tuší, že existuje něco jako Azure DevTest pricing
  4. Málokdo tuší, že existuje něco jako neomezené DevTest licence Microsoft pro UAT
  5. Mnozí neví, že Azure není jen o Microsoft technologiích a na co vše jde použít

Pro všechny, které to zajímá připravujeme online materiál a také workshop, kde bychom chtěli vysvětlit jak na to a živě ukázat některé praktické technické scénáře použití Azure, jenž si může malá partnerská společnost pro sebe, nebo i vývojář jednotlivec v DevTest prostředí pro zákazníka zprovoznit.

První kolo takového semináře pořádáme v Praze, ve středu, 21.3.2018. Zde budeme navíc sbírat vaše otázky a nápady co vás v této oblasti nejvíce zajímá, abychom vše jasně pokud možno stručně popsali a publikovali. Registrace je již hodně zaplněná většími partnery, scházejí mi jednotlivci vývojáři a malé vývojářské společnosti ...

Máte-li zájem se semináře zúčastnit, přečtěte si podrobnosti a registrujte se zde.

 


Jiří Burian

 

 


Skip to main content