Xamarin Update Days Praha, 20-21. 2. 2018


XUpdateDaysPNGJiž od zítřka probíhá konference Update Days: Xamarin, Praha 2018.

Uvidíte zde celkem 12 přednášek, které vás kompletně provedou světem vývoje mobilních aplikací v .NETu. 
Budete se moci ptát odborníků, kteří mají dlouhodobé praktické zkušenosti s tvorbou, laděním a nasazováním mobilních aplikací. 

O konferenci Xamarin Update Days Praha

Od chvíle, kdy Microsoft koupil Xamarin a zpřístupnil jejich produkt všem vývojářům zdarma, uplynul již nějaký ten pátek. Xamarin již dávno není jen doplněk do Visual Studia, který zkompiluje váš C# kód tak, aby fungoval na telefonech s iOS nebo Androidem.

Seznámíme vás s možnostmi a nástroji, které platforma Xamarin nabízí. Uvidíte, jak zprovoznit emulátory zařízení, jak debugovat na vašem telefonu, nebo co potřebujete ke kompilaci aplikace na iOSu. Dozvíte se, k čemu je Visual Studio App Center nebo jak při vývoji zajistit kontinuální integraci a automatizované testování.

Ukážeme vám také best practices, kterými byste se měli při vývoji reálných aplikací řídit, jako například použití MVVM frameworku nebo dependency injection. Dále se můžete těšit na dvě přednášky o tom, jak pro mobilní aplikaci vytvořit REST API, jak jej verzovat a generovat k němu pomocí technologie Swagger klientské třídy.

Jako ochutnávku na závěr budete mít také možnost nahlédnout do světa React Native, což je alternativní způsob, který se dá při vývoji multiplatformních mobilních aplikací využít.

Pořadatelem akce je společnost Update Conference s.r.o., která v kooperaci s DotNetCollege s.r.o. organizuje konference pro vývojáře po celé České republice a poskytuje konzultace týkající se vývoje aplikací na platformě Microsoft .NET.


Jiří Burian
Skip to main content