Exklusivní pozvánka na Azure Red Shirt Dev konferenci v Německu


Klikněte pro přesměrování na oficiální stránky Azure Red Shirt Dev tour.

Azure Red Shirt Dev konference je prvotřídní Microsoft event vytvořený pro vývojáře. Tato konference je pět hodin živého programování s panem Scottem Guthriem v červeném triku, který je výkonným viceprezidentem společnosti Microsoft Cloud and Enterprise. Scott Vám z pódia předvede, jak Azure může pomoci vyřešit Vaše nejvíce komplexní vývojářské problémy. Tato událost se bude konat v Mnichově dne 18. ledna, 2018. Zajistili jsme pro Vás speciální autobus, který pojede z Bratislavy do Mnichova, abyste se mohli zúčastnit tohoto eventu pro vývojáře, který bude vůbec poprvé zdarma! Chtěli bychom Vás tímto pozvat na tuto speciální noční jízdu autobusem.

  • Odjezd z Bratislavy, Trnavské Mýto u kulturního centra Istropolis ve 23:50, 17. ledna.
  • Odjezd z Prahy, Hlavní nádraží je 18. ledna ve 2:00 ráno.

Tato konference je dostupná i pro účastníky z Brna. Tato událost se bude konat v Berlíně 17. ledna, 2018. I pro Vás je zajištěn speciální autobus.

  • Odjezd z Brna, Hlavní nádraží je 16. ledna ve 23:30.

Předpokládaný příjezd na konferenci:

  • v Mnichově je 18. ledna v 7:30 ráno, konference začíná v 8:45.
  • v Berlíně je 17. ledna v 7:30 ráno, konference začíná v 8:45.

Stejný autobus bude připraven Vás vzít zpět do místa určení v tentýž den, odjezd je plánován na 15:00. Prosíme, abyste byli vždy na místě setkání minimálně 15 minut před odjezdem. Zarezervujte si místo v autobusu již nyní přes registraci níže, vzhledem k limitované kapacitě míst. Prosíme, abyste se registrovali co nejdříve.

REGISTRUJTE SE NYNÍ

Doporučujeme, abyste si zařídili cestovní pojištění ještě před odjezdem. Jestli se za jakýchkoliv okolností nebudete moci zúčastnit, prosíme kontaktujte Silvii Ragancikovou, abychom mohli Vaše místo přenechat někomu dalšímu.


Comments (0)

Skip to main content