Pozvánka: DotVVM a open-source hacking


Jistě jste již slyšeli o českém open source frameworku DotVVM, který si klade za cíl usnadnit vývoj webových aplikací. V pondělí 7. srpna 2017 se koná večerní akce, kde uvidíte, jak se DotVVM používá v praxi na reálných projektech. Uvidíte například, jak snadno vytvořit sadu stránek implementující CRUD, jak využít generické viewmodely, jak pracovat s validací a jak si usnadnit práci na větším projektu napsáním jednoduchých komponent.

Na akci se můžete zaregistrovat na webu Geekcore.

Zároveň touto přednáškou započne druhá etapa akce .NET Summer Hackfest, kterou pořádá .NET Foundation – organizace, která zaštiťuje významné open source projekty. DotVVM bylo vybráno jako jeden ze dvou projektů zařazených do druhé etapy. Cílem této akce je pomoci vývojářům zapojit se do vývoje open source projektů a pomoci jejich autorům s implementací nových funkcí, testováním, nebo jen poskytutím feedbacku.

Při této příležitosti pořádáme 11. srpna 2017 celodenní akci, kde se můžete sejít s autory dvou významných českých open source projektů – DotVVM a Peachpie. Na této akci si take budete moci vyzkoušet, jaké to je přispívat do open source projektů, nebo se jen s autory pobavit o čemkoliv, co vás bude zajímat.

Kompletní program akce a registraci najdete na webu Geekcore.

Tomáš Herceg

Comments (0)

Skip to main content