Pozvánka na GISHackathon


GISHackathon se blíží,

chtěl bych tě pozvat do Brna na tradiční GISHackathon, páteční konferenci Lidé v pohybu a sobotní hackathon s chatboty. Na podrobnosti ti odpoví náš chatbot Karel https://www.messenger.com/t/GISHackathon .

Konference bude na téma doprava, navigace a infrastruktura. Dozvíte se o analýze velkých dat, ale i o konceptu chytrého auta.

Chatboti nejsou buzzword, ale dostupná technologie a trend doby. Nasazují se pro podporu služeb, jako osobní asistenti, rádci na cestách nebo finanční poradci.  Pomocí dostupných frameworků si vytvoříme robota, dáme mu umělou inteligenci a napojíme jej na Skype, Facebook messenger, Twitter, web a jiné.

Vstup je zdarma, registrace přes web. Uvidíme tě rádi na oba 2 dny, jak na konferenci, tak na hackathon. Pokud nemůžeš stihnout oba dny, můžeš si registrovat pouze konferenci, nebo pouze hackathon

Pro komunikaci na akci se můžeš připojit na Slack

Partneři akce jsou Microsoft, Kiwi, tým ATP České spořitelny, Mendelova univerzita a trpaslíci, kteří pomáhají a bez nich by akce nebyla.

Pokud se chceš více dozvědět o chatbotech, přidáváme zajímavé články o této technologii

Pokud neumíš programovat, neboj se hackathonu. Navrhování chatbota není jen o programování, ale neméně důležité je vymyslet jeho chování. Programátor potřebuje svůj PC, někomu bude stačit tužka a papír.

Těšíme se, tým GISHackathon

Skip to main content