Pozvánka: Konference IQRF (Praha, 25.-26.5.)


Žijeme v 21. století, a přesto drtivá většina domácností a měst funguje, jako by moderní technologie ani neexistovaly. Přední české i nadnárodní společnosti jako O2, Microsoft, Intel, IBM, MICRORISC nebo AAEON představí svá řešení pro Internet věcí a chytrá města na IQRF konferenci 25. a 26. května v Praze.

MICRORISC oficiálně představí projekt IQRF.zones umožňující okamžité připojení jakéhokoliv zařízení do Internetu věcí. O2 odhalí svůj projekt pro chytré domácnosti a chytrá města.
tcp cloud ukáže, jak lze v rámci IoT a chytrých měst využívat nejmodernější cloudové technologie jako OpenStack nebo Kubernetes. Microsoft pak v praxi předvede, jak připojit ekosystém IQRF přímo do cloudové platformy Azure, a s IBM budeme sbírat data z dronu do platformy Bluemix. Samozřejmě nebude chybět ani řada praktických prezentací členů IQRF Alliance. Očekáváme účast více než 100 lidí z více než 15 zemí.

Zajímají-li Vás inteligentní města, chytré budovy nebo IoT, pak na Konferenci IQRF, která se stala i součástí Týdne inovací, nesmíte chybět.

Místo: Praha, Hotel Step****

Datum: 25. – 26. května 2016

Více informací a registraci naleznete zde.

Comments (0)

Skip to main content