Změna cen certifikačních zkoušek, IT Camp Enterprise Mobility a DotNetPivo Meetup


imageOd 1. 3. 2016 změnil poskytovatel Microsoft certifikačních zkoušek, Pearson VUE, platební podmínky – vouchery na zkoušky se nyní prodávají v USD místo EUR, což vede k navýšení ceny. Počítačová škola Gopas na to reaguje tím, že u zkoušek objednaných nejpozději do 15. 5. garantuje cenu bez navýšení. Po tomto datu nárok na garantovanou cenu zaniká.

Oficiální vyjádření Pearson VUE:

For several countries in the EMEA region, the currency in which Microsoft exam vouchers are purchased will change from EURO to USD. This change will go into effect on March 1, 2016. Více na Pearson VUE.

Jak se na zkoušku přihlásit?

Můžete vyplnit objednávku nebo kontaktovat klientský servis Počítačové školy Gopas na adrese info@gopas.cz. Předpokladem je mít účet na http://microsoft.com/learning a http://www.pearsonvue.com/microsoft.

Výhodné akce na další certifikace

Gopas pro firmy s profesionálními IT týmy připravil Akci 5+1 a akci Certifikační zkouška ke kurzům MOC zdarma, kterou mohou využít i jednotlivci.


V úterý 19. dubna 2016 se v pražském sídle společnosti Microsoft koná IT Camp na téma Enterprise Mobility – správa klienstkých zařízení.

imageČeká vás den ve společnosti Enterprise Mobility Suite se vším, co k němu patří. Vše si budete moci sami vyzkoušet, diskutovat a ptát se. Zaměřujeme se na představení produktu po technické stránce věci, neřešíme obchodní scénáře či marketing. Kromě úvodní přehledové prezentace na vás budou čekat už pouze dema, zkoušení a testování. Přednášet vám budou Ondřej Výšek, specialista oceněný titulem MVP a Petr Vlk, oba ze společnosti KPCS CZ, kteří se zabývají nasazením EMS v širokém segmentu zákazníků.

Co všechno budeme na IT Campu probírat a prakticky si vyzkoušíme?

  • Co znamená zkratka EMS a jaké komponenty obsahuje
  • Řízení správy identit a vícefaktorové autentizace pomocí Azure Active Directory
  • Správa mobilních zařízení a aplikací pomocí Microsoft Intune
  • Zabezpečení proti útokům pomocí Advanced Threat Analytics
  • Ochrana informací a dat pomocí Azure Rights Management
  • Jak s tím souvisí a jaké novinky přináší Windows 10 v oblasti mobility a bezpečnosti

Kdy? 19. dubna 2016, 9:00-17:00

Kde? Budova Delta, Vyskočilova 1561/4a, Praha 4

Registrujte se zde.


Na konci března – ve středu 30. 3. se v Brně koná setkání DotNetPivo #3.

imageTentokrát se spojí pivo s odbornou přednáškou. Jiří Činčura si pro vás připravil 120 minut zajímavostí a praktických tipů.

O čem bude přednáška?
Roslyn: Analyzátory kódu a code fixes. Od povrchu až na dno. Jak je kód parsován, jak mu porozumět a jak chápat celý strom, solution, workspace. Jaké elementy jsou dostupné. Co všechno se dá měnit (všechno :)). Nejenom jako integrace do VS, ale i stand-alone aplikace použitelné odkudkoli.

Program:
18:00 - 20:00 přednáška Jiřího Činčury
20:00 - ??? pivo a občerstvení

DotNetPivo podporuje Kentico a WUG.

Martin

Comments (0)

Skip to main content