Pozvánka: SharePoint konference 2015


Zveme vás na další, primárně SharePointu věnovanou konferenci, která se bude konat 30. 11.-2. 12. 2015  v Praze, tentokrát v nově otevřených konferenčních prostorách společnosti Microsoft v budově Delta, ve Vyskočilově ulici. Koncept konference zůstal beze změny - čekají vás tři dny plné technických přednášek zaměřených na platformu Microsoft SharePoint a související technologie a nově i praktické workshopy, ze kterých se bude pořizovat záznam. Během třetího dne se podíváte i na možnosti tvorby SharePoint Online podnikových aplikací kombinujících workflow, formuláře, data a reporty s využitím platformy K2 Appit.

image

Budete v do​​brých rukou - shlédnout můžete 18 přednášek a 5 workshopů v podání 10 ​přednášejících, špičkových specialistů ve svém oboru, z nichž 6 je nositelem prestižního ocenění Microsoft Most Valuable Professional (MVP).

Na seznamu doprovodných akcí najdete soutěže, povídání s hosty a chybět nebude ani večerní "iLike modrá párty", na které můžete s pořadateli oslavit v pořadí už třetí narozeniny jejich SharePoint sdružení. Nadstandardní občerstvení je zajištěno, internet funkční, parkování na přilehlém parkovišti či v okolních ulicích možné.

Pokud vás akce zaujala, přihlašte se!

Martin

Comments (2)

  1. Vstupné jednodenní: 350,- Kč

    Vstupné na celou akci: 900,- Kč

    (http://www.ilikesharepoint.cz/czspc2015)

Skip to main content