UČEBNICE PROGRAMOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY


image

Rádi bychom upozornili na nové aktualizované vydání knihy Moderní programování – učebnice pro začátečníky, které vyšlo začátkem října. Kniha je určena zájemcům o programování bez předchozích znalostí problematiky. Pozvolný výklad krok za krokem je veden na řadě praktických příkladů, které jsou mj. zaměřeny na grafiku, jednoduché hry i ekonomické výpočty.

Vydání je aktualizované pro free komunitní verze Visual Studio 2015. Výklad v knize pracuje s českou lokalizací Visual Studia, což právě především začátečníkům usnadňuje studium. (Český jazykový modul Language Pack pro Visual Studio 2015).

Začínající zájemci o programování se mohou zapsat i na některý u kurzů *Programování pro začátečníky*. Kurz bude technologicky cílen také na univerzální aplikace pro Windows.


Buri

Comments (5)
 1. Petr says:

  O knize jsem přemýšlel ale jen chvíli. Přesněji než jsem viděl ukázku. Ten, kdo dělá názvy proměnných a procedur s českou diakritikou je podle mě idiot. Sorry…

 2. Dex says:

  kniha je fajn sám jsem starší vydání četl – mno a k těm českým znakům – jelikož je podporován UNICODE tak problém vám dělat nebudou – je jen na vás zda je také budete používat – ale je fajn vědět že použití diakritiky je OK

 3. falken says:

  Lepší mládež s touhle knihou u PC (i přes nabodeníčka) něž s FB hrami na mobilu u piva, resp. později s vodkou pod mostem ;-)

 4. Honza says:

  Jen je škoda že není jako E-book aby byla levnější a také dostupnější.

 5. Luboš says:

  Přesně tak jak říká Petr. Používáním diakritiky v programovém kódu a v souborovém systému, to si člověk jenom zadělá na problémy při pozdějším portování projektu na Linux.

Comments are closed.

Skip to main content