Pozvánka: Dev & IT Camp–školení zdarma


I v letošním školním roce jsme pro vás připravili sérii IT a DEV campů. Níže naleznete pozvánky a registrační stránky na první dva. Další budou následovat brzy, sledujte proto naše blogy (MSDN a TechNet).

POZOR! Akce se budou konat již v nové budově Microsoftu, která je od původní vzdálena jen pár desítek metrů. Nová adresa je: Microsoft s. r. o., budova DELTA, Vyskočilova 1561/4a, Praha 4.

DevCamp: Cloud Development
13. 10. 2015, 9:00 – 17:00, konferenční sál Morava, přízemí

Úvodní Azure Dev Camp představuje platformu Microsoft Azure jako celek a následně se podrobněji věnuje klíčovým součástem - App Service pro hostování webových aplikací a API, Active Directory pro správu identit a aplikací, IaaS pro tvorbu virtuálních strojů, Azure SQL Database, coby relační databázi poskytovné ve formě služby, a dalšími způsoby ukládání dat. Detailní program a registraci naleznete zde.

IT Camp: Enterprise Mobility - Správa klientských zařízení
14. 10. 2015, 9:00 – 17:00, konferenční sál Morava, přízemí

Navštivte IT Camp Enterprise Mobility a naučte se efektivně spravovat mobilní zařízení napříč platformami a chránit firemní informace pomocí sady EMS. Přednášející: Ondřej Výšek, Microsoft MVP a Petr Vlk, oba ze společnosti KPCS. Detailní program a registraci naleznete zde.

Irena

Comments (0)

Skip to main content