Visual Studio 2015 vyjde 20. července


Visual Studio 2015 sprintuje do cíle – vydání hotové verze bylo oznámeno na 20. července 2015. Spolu s IDE vyjdou i nové verze Team Foundation Server 2015 a .NET Framework 4.6.

Vedle spousty funkčních vylepšení se můžeme těšit i na silnou podporu multiplatformního vývoje a nových typů aplikací – Visual Studio budete moci použít pro vývoj aplikací pro Windows, Android i iOS, herní vývoj pomocí oblíbených technologií Unity, Unreal Engine nebo Cocos. VS 2015 přináší C# 6 a také kompilátory Roslyn, s čímž se pojí rozšiřitelnost programovacích jazyků.

V pondělí 20. července, v 17:30 našeho času, budete moci uvedení sledovat online a klást záludné otázky přímo produktovému týmu.

Pozor! Finální Visual Studio 2015 nebude kompatibilní s Preview SDK pro Windows 10, takže pokud již dnes vyvíjíte aplikace pro Windows 10 a nechcete čekat do 29. července, kdy vyjde hotový systém a s tím spojená finální SDK a nástroje pro UWP, zůstaňte zatím u RTM verze Visual Studia. Více informací...

Martin

Comments (2)

  1. Petr Voneš says:

    Bude v době vydání přidána podpora .NET Frameworku 4.6 v Azure ?

  2. Pokud myslíte PaaS služby (jako Web App nebo Cloud Services Web Role), plány pro podporu .NET 4.6 ještě nebyly zveřejněny. Na virtuální stroje můžete nový framework nasadit kdykoliv.

Skip to main content