Aplikační okénko: Air Bank


Air BankMáte rádi Air Bank? Můžete s ní chodit.

S aplikací mobilního bankovnictví nás můžete mít rádi, ať jste kdekoliv. A co umí?

Kdykoliv vám ukáže, kolik máte peněz na účtu. Pohodlně s ní zadáte platbu, třeba jednoduchým ofocením QR kódu. O všech platbách máte dokonalý přehled. K dispozici máte navíc šikovné filtry. Jednotlivé platby si přitom můžete zařadit do skupin, abyste věděli, kolik za co utrácíte.

Chcete si vybrat a nemáte u sebe kartu? Za pár vteřin vám vytvoří kód, se kterým si bez karty můžete vybrat na více než 4300 terminálech Sazky. Během chvilky vám pomůže zablokovat platební kartu nebo změnit její limity. Stále má u sebe aktuální kurzovní lístek a baví vás našimi novinkami.

Nejlépe uděláte, když se s aplikací našeho mobilního bankovnictví sami seznámíte.

Tip: Můžete si nastavit doplňková zabezpečení

Třeba potvrzování plateb podpisovým heslem. Toto heslo nastavíte jednoduše v internetovém bankovnictví a na stejném místě si ho můžete kdykoliv změnit.

U každého mobilu, ve kterém máte aplikaci, si můžete v internetovém bankovnictví nastavit, jestli v něm budete provádět aktivní operace, tedy například platební příkazy.

Pokud ztratíte svůj mobilní telefon, nezapomeňte, že ho můžete jednoduše zablokovat v internetovém bankovnictví. Jakmile to uděláte, už se z něj k vašim účtům nikdo nedostane. V nové verzi jsme do klávesnice pro přihlášení doplnili speciální znaky, které nám z ní vypadly. Pokud máte v heslu znaky jako třeba $ nebo &, určitě už je nyní najdete.

Aplikace je k dispozici zdarma pro Windows Phone 8.1, stahovat můžete z Windows Phone Store.

- Kanty

Comments (0)

Skip to main content