Balík aktualizací–VS 2013 Update 3, Azure SDK 2.4, WP 8.1 Update, Cordova Tools


Včera se nám sešlo vydání hned několika aktualizací různých produktů. Pojďme si je v krátkosti představit.

Visual Studio 2013 Update 3

RTM verze třetí velké aktualizace sady Visual Studio 2013 obsahuje funkce, které byly postupně uvolňovány v preview, a také některé nové prvky – například nástroje Azure pro publikování WebJobs nebo vylepšení nástrojů pro práci s weby (ASP.NET).

Azure SDK 2.4 for .NET

Nová verze knihoven pro přístup k Microsoft Azure přidává fukcionalitu pro přístup k logům úložiště, správu snapshotů VM přímo z Visual Studia a další.

IntelliTrace Standalone Collector pro Visual Studio 2013

Spolu s Update 3 vyjde i nová verze IntelliTrace Collectoru pro Visual Studio 2013.

Windows Phone 8.1 Update 1

Zařízení zapojená do programu Windows Phone Preview for Developers již postupně dostávají aktualizaci mobilního systému Windows Phone 8.1. Zároveň jsou k dispozici nové emulátory pro Visual Studio.

Multi-Device Hybrid Apps (Cordova)

První preview nástrojů Apache Cordova pro Visual Studio se dočkalo aktualizace. Verze CTP2 přidává podporu pro Windows 7, ladění Androidů menší verze než 4.4 a samozřejmě obecné zlepšení výkonu, spolehlivosti a kvality.

A aby odkazů nebylo málo, zde najdete oficiální shrnutí všech oznámení: http://blogs.msdn.com/b/somasegar/archive/2014/07/18/visual-studio-2013-update-3.aspx


Martin

Comments (3)

  1. Michal says:

    Android SDK se instaluje asi 6 hodin a po instalaci vás nemile překvapí pomalost Android Emulátoru. Docela by mě zajímalo jaký Hardware potřebuji na to, aby mi ten emulátor šel alespoň trochu plynule. než se APK načte v emulátoru Visual Studio ohlásí, že čas pro připojení debugeru vypršel.

  2. Tomáš says:

    Ahoj, dá se nějakým způsobem zprovoznit emulátor WP 8.1 na Windows 7? Zkoušel jsem jen ze zvědavosti vytvořit virtuální mašinu s Windows 8.1 Pro, 64bit OS, ale při pokusu o instalaci emulátoru WP 8.1 mi to píše, že hardware nepodporuje Hyper-V(ale reálné PC, na kterém jsem virtuální mašinu spouštěl podporu Hyper-V má). Docela škoda tohoto omezení.

  3. vyvojar says:

    Tomáši, Hyper-V uvnitř Hyper-V bohužel provozovat nejde. Můžete to zkusit ještě obejít přes jinou virtualizační platformu, kterou upravíte tak, aby v sobě Hyper-V snesla.

Skip to main content