Pro majitele MSDN kurzy GOPAS se slevou


V rámci spolupráce s Počítačovou školou Gopas, jsme pro všechny z vás, kteří si od 1.7 do 31.12 aktivují komerční benefity Visual Studio s MSDN, připravili 10% slevu na následující kurzy:

1. Vývoj univerzálních Windows Store aplikací pro Windows Phone 8.1 a Windows 8.1
(Kurz je určen vývojářům, kteří se chtějí seznámit s vývojem univerzálních Windows Store aplikací současně jak pro Windows Phone 8.1, tak pro Windows 8.1, s důrazem na vysoký podíl sdíleného kódu mezi oběma platformami.)

2. Pokročilý vývoj univerzálních Windows Store aplikací pro Windows Phone 8.1 a Windows 8.1
(Pokročilé techniky vývoje univerzálních Windows Store aplikací a další možnostmi této platformy, které lze využít v aplikacích.)

Pro získání výše uvedené 10% slevy je třeba zaslat e-mail s vaším nově aktivovaným MSDN Subscriber ID na adresu vyvojar@microsoft.com. Obratem vám bude zaslán unikátní slevový kód, který je třeba vložit do Poznámky objednávky daného kurzu. Uvedené slevy se nesčítají s žádnými jinými slevami ani akcemi společnosti Gopas a nabídku je možné využít do 31.12. 2014.

imageSubscriber ID najdete po příhlášení se ke svému MSDN účtu v menu pod “My Account”

http://msdn.microsoft.com/subscriptions/

Pokud máte ve společnosti MSDN koupené nebo si ho pořizujete, nezapomeňte administrátora smlouvy upozornit, že je třeba přiřadit MSDN benefity konkrétním uživatelům. Popsáno již před několika lety zde. Pro Administrátory je na to detailní návod v elektronické příručce.


Jiří Burian


Comments (0)

Skip to main content