Co IT-týden dal: Vítáme nového kolegu


Kanty> Nepravidelný občasník Co IT-týden dal má své stálé místo na českém TechNet blogu, ale protože informace obsažená v tomto vydání je důležitá i pro vývojářskou komunitu, výjimečně jej uvádíme i na MSDN blogu.

Jak jste určitě zaznamenali v jednom z dřívějších CITD, legenda veškerých IT Pro a vývojářských komunit v Čechách Karel Florian (aka KFL) se loučí s divizí DX (Developer Experience) a přechází do jiné divize, kde se bude starat o hostingové partnery. Sice se nám po něm bude stýskat, ale státní smutek proto vyhlašovat nebudeme. Do našeho týmu totiž přichází nová posila z Brna, která se bude snažit vnést trochu čerstvého vzduchu do naší IT a vývojářské komunity. Novým členem DX je Jan Sekerka, který, byť dokončil vysokou teprve loni, má za sebou pěknou řádků projektů z oblasti webového vývoje a marketingu. Začínal už na střední jako webový vývojář, později pracoval převážně na e-commerce řešeních a poslední dva roky měl na starosti vývoj, řízení a implementaci systému pro provoz taxislužby City Taxi Brno. Honzu také můžete znát z prvního coworkingového officu v Brně, který před pěti lety zakládal.

Jan SekerkaHonza > Ahoj Techneťáci, rád bych vás tímto všechny pozdravil a doufám, že časem se stanu adekvátní náhradou za Karla. Legendou se sice člověk nestane ze dne na den, ale podle toho, co jsem měl zatím možnost poznat to vypadá, že se v Microsfotu asi nějakou tu chvíli zdržímVeselý obličej. Jak už bylo napsáno, pocházím z Brna, kde jsem začínal jako freelancer a kde jsem i trávil svá studentská léta na VUTéčku. Od té doby již nějaký ten pátek uplynul a bylo načase se posunout někam dál. Z Brna se mi sice odcházelo těžce a při představě, že D1 bude následující léta můj nejlepší kamarád mi vstávaly vlasy na hlavě (a to jich zrovna moc nemám), ale holt Microsoft pro mne byla jasná volba. Jinak co se týče mých zájmů, tak kromě IT se rád projedu v pěkném autě a na rychlé motorce, zahážu si sem tam na koš a v zimě mě najdete často sjíždět nějaký ten kopec na lyžích. Budu se těšit, až se s vámi setkám třeba na konferencích a akcích osobně a kdyby jste měli cokoliv na srdci, tak mi nevájte napsat na jansek@microsoft.com.

Krásný a slunečný víkend přejí

- Kanty, Danča (t.č.n.d.) a Honza

Comments (0)

Skip to main content