Setkání Windows User Group – červenec 2014


WUG

Školákům začínají letní prázdniny a nám pracujícím doby letních dovolených. Co s letními večery? Vývojářům z Prahy a Brna nabízíme možnost rozšířit si jejich obzory přednáškami o C# a .NET. IT profesionálům pak na našich stránkách celou sadu záznamů z předchozích přednášek od lokálních témat Windows Server až po témata cloudová Office 365. Laďte www.wug.cz/zaznamy na svých internetových prohlížečích.

Praha - Asynchronní a paralelní programování v .NETu
3. července 2014, 17:30 - Jiří Činčura
Základy vláken, objekty a produkty usnadňující asynchronní a paralelní programování v jazyku .NET. Mnoho novinek k této problematice přichází s .NET Frameworkem 4 a 4.5, především z Task Parallel Library. Poznáme rozdíly a správná řešení IO Bound a CPU Bound problémů a podíváme se také na Power Threading Library.

Brno - Kam směřuje C#
9. července 2014, 17:00 - Ondřej Janáček (MSP)
Od konference Build 2014 je Roslyn, nový C# a VB.NET kompilátor, otevřený veřejnosti. Spolu s jeho zveřejněním byly oznámeny i nové vlastnosti obou jazyků. Začátkem června byla také oznámena další verze Visual Studia, která je na Roslynu postavena a velmi úzce s ním spolupracuje. Tohle všechno pravděpodobně vyvrcholí v roce 2015. Provedu vás vším, co v této oblasti můžeme očekávat.

- Petr Vlk (WUG, KPCS CZ)

Comments (0)

Skip to main content