Visual Studio včetně MSDN se slevou 3 300 až 45 000 kč


Od 22.3.2014 do 12.5.2014 platí časově omezená nabídka, v rámci které lze získat nové licence Visual Studio Professional, Premium a Ultimate včetně MSDN v dvouletém programu OPEN (trvalá licence Visual Studia a dalších produktů + MSDN služby na dva roky) výhodněji. Sleva je v řádech jednotek až desítek tisíc Kč.

Sleva platí na následující položky určené firemním zákazníkům:Sleva10aMPN

Ceny jsou v EUR, velmi orientační, bez DPH a jejich konkrétní výše ve finále záleží na prodejci a jeho přidaných službách. Položky „MPNCmptncyReq Qlfd“ jsou určeny pouze pro Certified partnery Microsoft, kteří nemohou své MSDN MPN licence používat pro placené projekty konkrétních zákazníků. Standardně MPN -20% oproti běžným cenám, nyní dočasně ještě o deset procent dolů.

Máte-li zájem slevu využít, pak je třeba produkt objednat u jakéhokoli prodejce elektronických licencí v ČR s promo special deal kódem 628944. Bez tohoto kódu distributor slevu nezapočítá a prodejci bude fakturována plná cena. Na objednávce může být pouze tato jedna položka, není třeba kupovat jakékoli další licence, aby bylo možno otevřít novou smlouvu typu Open.

Pokud chcete porovnat edice Visual Studia, jejich určení a odpovídající MSDN benefity, pak jsem připravil následující tabulku:
MSDNPorovnani
Tabulka obsahuje hlavní produkty a jejich pozicování a ceny - jednoroční splátka v rámci tříletého splátkového programu OPEN VALUE( lze také uzavřít na jedinou MSDN licenci) a dané edici odpovídající MSDN benefity. Na rozdíl od zlevněné jednorázové platby za OPEN licenci se dvěma lety benefitů a nových verzí není však tříletá OPEN VALUE splátková varianta discountována, zase ale je platba rozložena na tři roky. Chcete-li porovnávat OPEN 2Y a OV 3Y smlouvy, pak z dlouhodobého hlediska (6 let) vyjde cena stejně. V Tabulce je i nová edice MSDN Platforms pro administrátory a team leadery nebo vývojáře v jiných prostředích.)  
Hledáte-li zcela konkrétní technické vlastnosti edic, pak jsou porovnány zde

Proč Visual Studio Professional s MSDN a nikoli bez MSDN?
Nejnižší verzi VSPro lze koupit v maloobchodním modelu i bez MSDN služeb a benefitů. Vyšší veze VS se prodávají jen s MSDN. Přibližně u každého druhého případu kdy společnost “ušetřila” na MSDN se dříve nebo později ukázalo, že šetřila na nesprávném místě a hodnota MSDN služeb a softwaru “přidaných” k Visual Studiu výrazně převyšuje hodnotu samotného Visual Studia:
Zde je orientační vyčíslení za dva roky OPEN smlouvy:
image

Přečtěte a prohlédněte si technické informace o novinkách ve Visual Studiu 2013.
Nezapomeňte, že MSDN obsahuje mnoho licenčních a technických benefitů, nejen prakticky veškerý MS Software  který lze výhodně použít i pro tvorbu neomezeného testovacího firemního prostředí ale i předplacený technický support, předplacený kredit Windows Azure včetně možnosti běhu virtuálních serverů/workstations a další výhody.

Nepřehlédněte celosvětovou akci 35% zvýhodnění Visual Studio Test Professional nejen pro Testery ale hlavně pro Scrum Mastery a Product Ownery využívající agilní plánování, portfolio management, test case management a další pokročilé funkce v TFS.

Budete-li mít jakékoli další dotazy, kontaktujte nás.

Jiří Burian

Comments (0)

Skip to main content