Kurzy Microsoft Visual Studio LightSwitch


RYCHLÝ VÝVOJ DATABÁZOVÝCH APLIKACÍ NEJEN PRO PROFESIONÁLY

Termín dodání nejlépe včera. Právě pro podobné potřeby existují nástroje rychlého vývoje aplikací, mezi něž patří Microsoft Visual Studio LightSwitch. LightSwitch je určen pro tvorbu databázových aplikací, především intranetových, typicky podnikových informačních systémů. Umožňuje vytvářet aplikace jak pro desktop, tak pro web/cloud, přičemž mezi oběma možnostmi se vývojář přepne jediným klikem. imageArchitektura MVVM zajišťuje flexibilitu při budoucích změnách programu, o náležité zabezpečení se stará modul ASP.NET Membership.
Klientská část UI je nově preferovaná ve formátu HTML5 a jako serverová data jsou nově podporovány nejen databázová úložiště ale i Office 365 a SharePoint.

Figure 12. Add a screen via the context menu

LightSwitch spojuje snadnost vývoje podobnou té, kterou znáte z Microsoft Office Accessu, s robustností platforem .NET a SQL Server, jejichž všechny přednosti můžete ve vytvářených aplikacích využít. Kromě nasazení ve vývojářských firmách, kde může výrazně zkrátit cyklus vývoje software, je technologie LightSwitch zajímavá také pro mnoho programátorů, kteří nejsou profesionály.

Pracovníci malých či středních podniků, kteří se ve svém zaměstnání kromě vlastní odborné činnosti také mj. věnují počítačům a třeba příležitostně vytvářejí menší programy (platforma Microsoft Office Excel ap.), se díky LightSwitchi mohou pustit do plnohodnotné databázové aplikace a například si vyvinout části podnikového informačního systému vlastními silami.

Lightswitch je součástí produktu Microsoft Visual Studio 2013 Professional a vyšších.

Potřebujete-li se dozvědět o LightSwitchi podrovnosti a navíc vše v českém jazyce, pak nepřehlédněte kurzy vývoje v LightSwitch, které pořádá společnost moderníProgramování. Kurzy jsou určeny jak zkušeným programátorům, tak i neprofesionálům.

Více na:  http://www.moderniprogramovani.cz/kurzy/lightswitch/

Buri

Comments (2)

  1. Šediva Petra says:

    Dobrý den, chtěla bych se přihlásit na Váš seminář, Kde najdu přihlášku? Děkuji za odpověď na můj dotaz!

Skip to main content