Azure akce – prosinec


..aneb možnost setkat se s Michaelem Juřkem v pražském sídle Microsoftu :).

Webhosting speciálně pro vývojáře (Praha, 9. 12., 9-12h)

Seznamte se s Azure Web Sites – webovým hostingem speciálně navrženým pro vývojáře aplikací. Založení webu včetně databáze SQL Azure nebo MySQL je otázkou jedné minuty. Můžete začít na zelené louce nebo s připraveným webem (WordPress, Drupal, Kentico CMS apod.).

Můžete vyvíjet v ASP.NET, PHP nebo Node.js. Jako nástroj můžete použít libovolnou edici Visual Studia, Web Matrix anebo jakýkoliv jiný nástroj. Nasadit změny můžete pomocí FTP nebo WebDeploy, případně prostřednictvím verzovaného úložiště TFS nebo Git. Web je možné během několika sekund naškálovat z malého bezplatného hostingu na farmu dedikovaných serverů.
Kdo jiný vám nabídne takovou flexibilitu?

Vyzkoušejte si Windows Azure na 30 dní zdarma ještě před seminářem!

>> REGISTRACE

Cloudové služby pro vaše mobilní aplikace (Praha, 16. 12., 9-12h)

Jednou ze speciálních služeb nabízených platfomou Azure je služba Mobile Services. Jedná se o službu pro podporu základních funkcí (uložení dat, autentizace uživatele, push notifikace) vyžadovaných typickými mobilními aplikacemi bez ohledu na platformu (Windows Phone, Windows Store, iOS, Android, HTML stránka).

Jejím hlavním cílem je “ulevit” typickému mobilnímu vývojáři od vývoje složitých serverových funkcí – místo toho se může soustředit na funkčnost a uživatelské rozhraní svojí mobilní aplikace. Vše je připravené, není třeba žádná složitá instalace, aktualizace, upgrade, monitorování, zálohování ani další otravné správcovské činnosti.

Využijte příležitost zeptat se na vše, co vás zajímá.

Vyzkoušejte také Windows Azure na 30 dní zcela zdarma, ideálně ještě před seminářem.

>> REGISTRACE

Comments (0)

Skip to main content