Sleva na Visual Studio 2013 s MSDN


Při příležitosti uvedení nových nástrojů Microsoft Visual Studio 2013 jsme připravili speciální časově omezenou nabídku v rámci které lze získat produkty výhodněji.  
Od 13. 11. 2012 do 10. 02. 2014 platí sleva 10% pro nákup nových licencí Visual Studio Professional, Premium a Ultimate včetně MSDN v dvouletém programu OPEN (Trvalá licence Visual Studia a dalších produktů + MSDN služby na dva roky).

Sleva platí na následující položky určené firemním zákazníkům:Sleva10aMPN

Ceny jsou v EURO, velmi orientační, bez DPH a jejich konkrétní výše ve finále záleží na prodejci a jeho přidaných službách. Položky „MPNCmptncyReq Qlfd“ jsou určeny pouze pro Certified partnery Microsoft, kteří nemohou své MSDN MPN licence používat pro placené projekty konkrétních zákazníků. Standardně MPN -20% oproti běžným cenám, nyní dočasně ještě o deset procent dolů.

Máte-li zájem slevu využít, pak je třeba produkt objednat u jakéhokoli prodejce multilicenčních programů v ČR s promo special deal kódem 628944. Bez tohoto kódu distributor slevu nezapočítá a prodejci bude fakturována plná cena. Na objednávce může být pouze tato jedna položka, není třeba kupovat jakékoli další licence, aby bylo možno otevřít novou smlouvu typu Open.

VSMSDNPrehledPokud chcete porovnat edice Visual Studia, jejich určení a odpovídající MSDN benefity, pak jsem připravil tabulku na A4 viz. obr. vedle textu. Obsahuje hlavní produkty a jejich pozicování, ceny a také odpovídající MSDN benefity. 
Přečtěte si i něco více technických informací o novinkách ve Visual Studiu 2013.
Nezapomeňte, že MSDN obsahuje mnoho licenčních a technických benefitů, nejen prakticky veškerý MS Software  který lze výhodně použít i pro tvorbu neomezeného testovacího firemního prostředí ale i předplacený technický support, předplacený kredit Windows Azure včetně možnosti běhu virtuálních serverů/workstations a další výhody.

Chcete-li rozložit platbu za software na tři roky, pak se místo jednorázového nákupu formou dvouleté OPEN licence poohlédněte po tříletém programu Open Value se splátkami každý rok. Zde neplatí výše uvedená sleva, zase ale můžete rozložit platbu na tři roky. Nezapomeňte také na celosvětovou akci 35% zvýhodnění Visual Studio Test Professional nejen pro Testery ale hlavně pro Scrum Mastery a Product Ownery využívající agilní plánování, portfolio management, test case management a další pokročilé funkce v TFS.

Budete-li mít jakékoli další dotazy, kontaktujte nás.

Buri

Comments (2)

  1. Tomáš says:

    Nějak jsem z toho nepochopil, když bych měl zájem o MSDN Professional, kde to za těch 600 EUR koupím?

  2. J. Burian says:

    600 EUR je roční splátka nove licence, viz popis řádky ve výše uvedené tabulce. Lze koupit v dvouletém OPEN programu nebo v tříletém splátkovém Open Value.

Skip to main content