Visual Studio Test Pro sleva 35%


Od 1. 11. 2013 do 30. 6. 2014 je produkt Visual Studio Test Pro včetně MSDN služeb dostupný se slevou 35%.

Microsoft Visual Studio 2013 obsahuje nové ALM vlastnosti pro plánování a spolupráci - Agile Project Portfolio Management, Team Rooms, Work Item Chart Authoring a Release Management. Použití těchto nových vlastností stejně jako některých existujících jako Request/Manage Feedback, Test Case Management a PowerPoint Storyboarding vyžaduje minimálně Visual Test Pro licenci.

Vlastnosti v TFS 2013 CAL licenci Pokročilé vlastnosti vyžadující min. Visual Test Pro licenci

Standardní plný přístup do TFS
Task Boards a Kanban Boardy
Backlog Management (nově v TFS CAL 2013)
Sprint Planning Tools (nově v TFS CAL 2013)

Request / Manage feedback
Test Case Management
Agile Portfolio Management
Team Rooms
Work Item Chart Authoring
PowerPoint Storyboarding
Release Management

Výše uvedené vlastnosti nového TFS a Visual Studio 2013 využijí nejen zkušení vývojáři a testeři, ale i Techničtí Projektoví manažeři a Project Portfolio manažeři. Nejlevnější způsob, jak se k funkčnosti dostat je pořídit Visual Studio Test Pro včetně MSDN služeb.
Od 1. 11. 2013 do 30. 4. 2014 je možno novou licenci produktu Visual Studio Test Pro včetně MSDN služeb získat se slevou 35%. Do ceníků jsou slevy zavedeny formou Promo položek (koncovka ALMPromo) souběžně s běžnými nezlevněnými položkami.

Ukázka z ceníku OPEN VALUE, tříletý program, jednoroční splátka, orientační ceny bez DPH:

Testpromopolozky

Na první řádce je promo položka, na druhé řádce je běžný produkt a na třetí dlouhodobá sleva pro Certifikované partnery. Takto ALMPromo je sleva aplikována ve všech hlavních licenčních modelech. Ve splátkových licencích je promo cena fixována i na další, budoucí roční splátky.

Buri

Comments (0)

Skip to main content