Finální verze Visual Studio 2013 a Team Foundation Server 2013


Včera byly veřejně zpřístupněny finální verze produktů Microsoft Visual Studio 2013 a Team Foundation Server 2013

Majitelé Visual Studia s aktivním MSDN licencí mohou stahovat a také ihned používat plné verze ze svého MSDN downloadu, ostatní mohou vyzkoušet trial edice.

Více informací o novinkách ve Visual Studiu v češtině nebo detailněji v MSDN Library v angličtině. Rezervujte si čas na celosvětovou on-line konferenci k uvedení produktové řady a dalších cloud služeb pro vývojáře. Bude probíhat on-line 13. listopadu v angličtině. 

V ČR chystáme technické semináře Visual Studio 2013 v Praze (19.11) a Brně (21.11), kde uvidíte většinu věcí na živo a budete se moci ptát na vše co vás zajímá. Registrace bude zpřístupněna za týden.

Buri

Comments (4)

 1. Karel says:

  Jaký je správný postup pro aktivaci a synchronizaci nastavení VS ve firmě s několika zaměstnanci, pokud máme jeden email pro přihlašování do MSDN a tím pádem i pro synchronizaci nastavení? Můj odhad je, že někde v MSDN/partner network musím vytvořit účty pro každého vývojáře, ale včera i dnes partner network vyhazuje chyby a v MSDN jsem nic nenašel.

 2. DreamSpark says:

  Nevíte kdy se produkty objeví na DreamSparku?

 3. Buri says:

  Každý uživatel musí mít svůj vlastni login – Microsoft ID. Dle toho se mu synchronizuje nastavení VStudia na různých strojích.

  Na DreamSparku se objeví nejprve učitelům – pokud máte Premium edici a to do několika málo dní. Studenti nemající Premium edici si minule museli počkat par týdnu. Do 13.11 budou ale určíte venku pro všechny studenty.

  JB  

 4. Jirka says:

  Je nějaká šance, že MSFT funkčnost, které dříve byly součástí VS a nyní jsou vedle jako doplňky, někdo zaktualizuje a kdy ? Mám na mysli např. SSDT BI 2012; nyní nelze ve VS2013 vůbec pracovat s reporty.

Skip to main content