Novinky ve Visual Studiu 2013 RC


Microsoft Visual Studio 2013 RC a TFS 2013 RC jsou poslední dostupné buildy před uvolněním finální verze. Stahovat je můžete zde: http://www.microsoft.com/visualstudio/cze/2013-downloads. Nezapomeňte si přečíst požadavky RC na systém. (Nelze nainstalovat na Windows 8.1 Preview)

Pokud bych měl vybrat z desítek věcí, které rozšiřují již uvedené novinky v červnu a které nyní najdete ve Visual Studiu a TFS 2013 RC tři nejzajímavější, pak to bude:

1. Tvorba obchodních podnikových aplikací založených na HTML5 a Office 365. Pomocí Office 365 Cloud Business App template se velmi rychle a elegantně dostanete k datům v cloudu a můžete nad nimi stavět HTML5 aplikace.
cba1

2. CodeLens a instegrace s Lync (Code Information Indicators – umožňující vidět ryche a přehledeně všechny informace o změnách, testech a jiné práci s vazbou na danou metodu jsou nyní integrovány s podnikovou komunikační platformou Lync.   
  codelens2

3. Uživatelské grafy a prvky - TFS Work Item Charting. Týmové prostředí založené na TFS Serveru má v centrální databázi obrovské množství informací, vývojářské týmy si mnohdy upravují a rozšiřují datový model a chtějí z dostupných položek tvořit vlastní webové reporty a grafy. Využíváte-li TFS On-line http://tfs.visualstudio.com/, pak je tam funkcionalita implementována již v ostré verzi. 

WICharts

 

Více informací o novinkách v VS/TFS 20103 RC najdete např. na http://blogs.msdn.com/b/visualstudioalm/archive/2013/09/09/visual-studio-2013-release-candidate-now-available-for-download.aspx.  

Většina přidané funkčnosti a změn byla provedena na základě vašich požadavků a připomínek, které posílají vývojáři přímo z Visual Studia pomocí doplňku VS Feedback Tool nebo on-line na Microsoft Connect http://connect.microsoft.com/visualstudio.

Pošlete nám také váš názor nebo reportujte chybu abychom ji mohli opravit!

ReportABug  image

Buri

Comments (1)

  1. vývojář c# VB.NEt says:

    Přináší nové Visual Studio nějaké novinky ve vývoji pro C# a VB.NET?

Skip to main content