Vítězem soutěže „Tvoje firma, tvoje šance na úspěch“ se stala firma s aplikací na správu firemní identity


Do 3. ročníku soutěže o nejlepší aplikaci postavenou na Windows Azure bylo přihlášeno celkem 40 řešení.

Společnost Microsoft oznámila vítěze čtyřměsíční soutěže „Tvoje firma, Tvoje šance na úspěch“. Tvůrcem nejlepší aplikace postavené na platformě Windows Azure se stala firma DTP Tools se svým projektem Branduals - cloudovým nástrojem pro chytrou správu firemní identity a značky.

Výherce získal vstupenku na celosvětovou partnerskou konferenci společnosti Microsoft v Houstonu, marketingový balíček zaručující vítězné aplikaci publicitu v médiích a na sociálních sítích a vstupenku na konferenci WebExpo 2013.

Vedle projektu Branduals společnosti DTP Tools Microsoft dále ocenil chytrým telefonem Tomáše Slavíčka za jeho hru HexaLines a Václava Dajbycha tabletem s Windows 8 za aplikaci pro tentýž systém s názvem FeedViewer. Ostatních 40 přihlášených Microsoft odměnil stylovou počítačovou myší.

„Díky Branduals, našemu společnému projektu se studiem Marvil, odpadá pracovníkům v marketingu potřeba pořád dokola rozesílat e-mail s logem a odkazovat do tištěného manuálu. Pokud přenechají distribuci podkladů naší aplikaci, získají čas věnovat se opravdovému rozvoji značky,“ říká Jan Macuch, ze společnosti DTP Tools. „Aby byl Branduals pro přístup ke korporátním fotkám a jiným materiálům dostatečně efektivní, zvolili jsme silnou platformu, jakou je Windows Azure. Díky tomu je služba rychlá a spolehlivá pro uživatele na celém světě.“

„Fakt, že aplikace Branduals velmi dobře využívá výhod cloudového řešení Windows Azure nás jen utvrdil v tom, že si prvenství v soutěži Tvoje firma, Tvoje šance na úspěch plně zaslouží,“ doplňuje Dalibor Kačmář, manažer serverové divize ve společnosti Microsoftu. „Široká škála možností cloudové platformy Windows Azure se navíc nedávno rozrostla o infrastrukturní služby (IaaS). Díky nimž mohou podniky přesunout své existující důležité aplikace do cloudu a ušetřit tak čas i finanční prostředky.“

Účastníky soutěže společně s ostatními partnery Microsoftu naleznete v katalogu Windows Azure aplikací nebo na portálu partnerských řešení Microsoft Pinpoint.

- KFL

Comments (0)

Skip to main content