30 000 USD měsíčně za prodej Windows Store aplikací


Jeden ze spoluautorů knížky Professional Windows 8 Programming: Application Development with C# and XAML Kevin Ashley na svém blogu zveřejnil, kolik vydělává měsíčně na prodeji Windows Store aplikací. Toto číslo je ověřené a rozhodně není nadsazené. Je vidět, že Windows Store se díky počtu prodaných licencí Windows 8, který dosáhl 60 000 000 za první tři měsíce, stává velice zajímavou možností, jak prodávat aplikace.

Pokud se pak podíváte na průzkum společnosti Telerik, kde 47% dotázaných označilo platformu Windows Store jako nejjednodušší pro vývoj aplikací a na druhém místě v jednoduchosti vývoje se umístil Windows Phone 8 (43% respondentů), tak není jediný důvod, proč nezačít vyvíjet aplikace již nyní.

Štěpán, @stepanb

 


Comments (6)

 1. Jakub says:

  Chtěl bych začít vyvíjet aplikace už delší dobu, ale jsem úplný začátečník, který vůbec neví jak se to dělá. Kdysi jsem udělal ve Visual Studiu 2010 jednoduchou kalkulačku, podle návodu na YouTube. Vůbec nevím co ty názvy znamenaly, tak bych chtěl poradit, jestli existuje nějaká knížka kdy se to podrobně vysvětluje

 2. Milo says:

  knihy.cpress.cz/microsoft-visual-c-2010.html je docela hodně dobrá knížka, sám ji teď čtu

 3. ING says:

  to Jakub: programujte.com/…/59-serial-visual-basic

  tu mas online navod pre programovanie vo VB na tej stranke najdes celkovo hadam vsetky zname jazyky

 4. Michal says:

  Já bych se chtěl zeptat jestli když jsem student ZŠ mám nějakou možnost jak získat DreamSpark? Taky bych chtěl nějaké aplikace poslat do store.

 5. Jakub says:

  Děkuju za typy, jdu se pustit do čtení

Skip to main content