Vývojářské akce v příštích dnech


Konec února a začátek března je plný zajímavých akcí, které by vám neměly uniknout. Níže najdete jejich seznam a možnost registrace.

Cloud pro webové vývojáře
27. 2. 2013, 9:30-14:00, Praha, Microsoft
Služby platformy Windows Azure jsou jako stvořené pro vytváření, testování i produkční provoz webových aplikací. Služba Azure Web Sites nabízí možnost hostování vašich webů napsaných v ASP.NET, PHP nebo Node.js na velmi robustní infrastruktuře – v základní úrovni je přitom tato možnost bezplatná. Weby je možné integrovat se správou zdrojového kódu pomocí TFS Service anebo Git repository. Ve druhé části semináře se seznámíme s možnostmi využití stávajících znalostí a kódu při vytváření aplikací pro Windows 8 pomocí HTML a JavaScriptu.
Registrace >>

 

Novinky ve Windows Phone 8
1. 3. 2013, 9:00-14:00, Praha, Microsoft
Seminář vás detailně seznámí s novinkami ve Windows Phone 8 z pohledu vývojáře i uživatele.
Můžete se těšit také na ukázky nových telefonů s Windows Phone 8.
Registrace >>

 

Praktická cvičení (HOL) Windows Store aplikace
4. 3. 2013, 9:00-17:00, Brno, Microsoft Inovační Centrum
V sedmi ucelených lekcích si projdeme vývoj aplikace od A do Z. Po krátkém teoretickém úvodu k lekci budete pracovat samostatně podle připravených výukových materiálů. Tyto jsou připraveny jak pro .NET, tak pro HTML5 vývojáře.

Každý účastník musí mít vlastní PC s Windows 8 a Visual Studio 2012 (najdete např. na http://dev.windows.com). Windows 8 lze nainstalovat též do virtuálu nebo pomocí Bootcamp na Mac.
Registrace >>

 

Jak psát aplikace pro Windows 8 a Windows Phone 8
5. 3. 2013, 9:00-12:00, Brno, Microsoft Inovační Centrum
Seminář je zaměřen na problematiku sdílení částí aplikace na různých platformách. Zaměříme se na sdílení kódu mezi Windows 8 a Windows Phone 8.
Registrace >>

 

- KFL

Comments (0)

Skip to main content