Doporučené čtení 02-2013


Začneme spíše doporučeným zhlédnutím než čtením. Na Channel 9 je k dispozici několik zajímavých výukových seriálů. Seriál Windows Store apps for Absolute Beginners with C# obsahem pokrývá praktický cvičení Windows 8. Druhý seriál Windows Store App Development for iOS Developers, který si dnes představíme, je určen pro iOS vývojáře, kteří chtějí vytvářet aplikace pro Windows Store. A pro koho je určen dnešní poslední seriál výukových videí Windows Phone 8 Jump Start Training is here je asi jasné.

Pro databázové specialisty je určena knížka Introducing Microsoft SQL Server 2012, která je v elektronické podobě zdarma. Vyšla sice již na jaře loňského roku, ale na aktuálnostri jistě nic neztratila.

Častým dotazem na přednáškách o Windows Store je, jak pojmenovat jednu aplikaci pro různé jazykové verze jinak. Návod najdete v dokumentu Naming your app (Windows).

V článku New Windows Azure Mobile Services Getting Started Content najdete přehledný seznam výukového obsahu pro Windows Azure Mobile Service.

Štěpán, @stepanb

Comments (0)

Skip to main content