10% sleva na nové Visual Studio 2012 s legalizací starších verzí


Od 11.10.2012 do 31.12.2012 platí v ČR sleva 10% pro nákup nových licencí Visual Studio Professional nebo Premium včetně MSDN v dvouletém programu OPEN (Trvalá licence a software assurance = MSDN služby na dva roky).

Sleva platí pouze na následující položky určené firemním zákazníkům:

SD2012Promo

Ceny jsou v EURO, velmi orientační, bez DPH a jejich konkrétní výše ve finále záleží na prodejci a jeho přidaných službách. 

Pokud máte zájem slevu využít, pak je třeba produkt objednat u jakéhokoli prodejce multilicenčních programů v ČR s kódem 523277. Bez tohoto kódu se sleva nezapočítá a prodejci bude fakturována plná cena. 

Chcete-li rozložit platbu za software na tři roky, pak se poohlédněte po tříletém programu OpenValue se splátkami každý rok. Máte-li běžící smlouvu nebo budete obnovovat exspirující smlouvu s Professional verzí, nezapomeňte na 30% zvýhodnění přechodu na Visual Studio Premium

Visual Studio včetně MSDN se velmi často používá také jako výhodná forma
LEGALIZACE STARŠÍHO SOFTWARE.
Součástí MSDN jsou totiž prakticky všechny odpovídající starší verze software ve všech dostupných jazykových mutací.

Zde např. ukázka produktů které najdou majitelé MSDN v “legalizačním” archivu  pod písmenem “V”:

MSDN_legalizace1 MSDN_legalizace2

Seznam všech licencí si můžete vyhledat na MSDN download porálu.
Podrobnosti o produktech Visual Studio, benefitech MSDN a orientační ceny produktů najdete v tabulce porovnání edic MSDN zde. 

BENEFITY MSDN:
MSDNbenefitscapMSDN obsahuje nejen historický, aktuální i budoucí software ale mnoho dalších hodnotných benefitů. Profesionální technický support (jinak běžně placený), 24x7 Azure Computing i pro běžný provoz - nejenom pro vývoj a testování, Developer Account voucher abyste nemuseli platit poplatek na Windows Store, práva tvorby a neomezeného licencování UAT prostředí atd.    
 
... a nezapomeňte, k objednání nové licence ve dvouletém OPEN programu i tříletém OPEN VALUE stačí jen jedna jediná licence Visual Studia s MSDN. Není třeba kupovat další 4 produkty.

Buri

Comments (11)

 1. Minulá sleva 35% byla teda veselejší. Tohle moc na vánoční dárek nevidím.

 2. Jiri Burian says:

  Minule to bylo jen a pouze pro vybrané zákazníky, kteří legálně vlastnili některý z přesně specifikovaných produktů. Nenabízela se nová verze, jako v tomto případě, ale starší verze, která byla na konci svého životního cyklu. V tomto případě je sleva pro všechny, bez omezení, na zcela novou verzi.

 3. Petr says:

  Na krabicové verze Visual Studio 2012 Professional bez MSDN žádná sleva nebude?

 4. Jiri Burian says:

  Na krabice bez MSDN nebude v dohledne dobe nic. Do budoucna se take nic neplanuje.

 5. Jan P. says:

  To je skoda :( …ale chapu, ze Visual Studio je cilene hlavne na firmy a studenty.

 6. Petr says:

  10% sleva se nevztahuje na Komerční licence OLV – tříleté splátky (Visual Studio Professional s MSDN Lic/SA OLV NL 1Y)?

 7. Jiri Burian says:

  Sleva se vztahuje jen na výše uvedené dvě konkrétní položky v dvouletém OPEN programu, nikoli tedy na tříleté OPEN VALUE splátky.

  (Lokální slevu se slevovým kódem mohu udělat jen krátkodobě max. 3 měsíce, jednorázově, do výše 10 %. V OPEN VALUE je problém že se objednává a platí splátka každý rok, tj. sleva by mohla být jen na třetinu ceny – první splátku a na další dvě nikoli. To by dělalo celkem jen 3,33% a hlavně generovalo zmatky a nedorozumění při druhé a třetí splátce. Pokud je to ale promo celosvětové, formou speciální položky v ceníku – viz aktuální 30% StepUp na Premium, tak se drží promo cena stejné i na druhou a třetí splátku. Zatím, co vím, tak se nepočítá s žádnou novou celosvětovou promo akcí.)

  JB  

 8. Petr says:

  Škoda i těch 10% na první splátku by mělo smysl. Je nějaky prodejce, který mi prodá dvouletý OPEN na splátky? Popřípadě splátka rozloženáá na tři měsíce.

 9. Jiri Burian says:

  Zkuste se telefonicky domluvit zde: http://www.microsoft.com/…/jak-nakoupit

  JB

 10. Jan J. says:

  "V tomto případě je sleva pro všechny, bez omezení…" – Takže obrovský poprask kolem akce, která vlastně ani za nic nestojí. Bravo :-)

 11. J. Prikryl says:

  Kupujeme mix Pro a Premium + jedno Ultimate a dobrých deset procent, mělo to být i na Ultimate.

Skip to main content