Přejděte výhodně se slevou 30% na Visual Studio Premium


Po omezenou dobu, od 1.10.2012 do 30. 3. 2013, prodlouženo do 30.6.2013, mají majitelé Visual Studio Professional s aktivním nebo právě končícím MSDN možnost výhodně přejít na vyšší edici Premium formou tzv. Step-Up licence. Promo nabídka je určená všem zákazníkům, kteří mají aktivní Visual Studio Professional včetně MSDN/Software Assurance zakoupené před 1.9.2012.

Visual Studio Premium 2012 nabízí oproti edici Professional navíc zejména

 1. Nástroje pro zajištění produktivity práce a kvality aplikace
  Komplexní ucelené prostředí pro testování software včetně test case managementu a reporting, automatizace správy virtuálních testovacích prostředí,

  VS2012Test VS2012labkontrolu dodržování architektury, pokročilou funkčnost při hledání nedostatků a ladění softwaru, podporu práce na více projektech, nástroje pro pokročilou kontrolu kódu a spolupráci v týmu.

 2. Správu a plánování a řízení projektů
  Backlog management, plánování Sprintů, řízení kapacity týmu, reporting v reálném čase o stavu a rizikách projektů.
  WebAccess2012SprintPlanning_2012

 

 1. Definovaní exaktních požadavků
  Návrh grafického uživatelského prostředí pomocí StoryBoarding aplikace, který může zákazník upravovat a připomínkovat, vše navázané na Team Foundation Server.
 2. Nástroje pro získávání zpětné vazby po celou dobu vývoje, testování i provozování
  Nástroje na správu zpětné vazby, možnost vyžádání zpětné vazby na aktuální implementaci řešení, neomezené klientské licence pro aplikaci “feedback klient“ pro koncové uživatele s podporou snímání obrazovek, audionahrávek a přímou integraci s Team Foundation Server.
 3. Kompletní softwarové prostředí pro vývoj a testování všech serverových i klientských aplikací
  Licence pro vývoj a testování řešení nad SharePoint Server, BizTalk, Microsoft Dynamics atd. Další software pro klientské počítače a navíc Microsoft Office pro běžné použití.
  …. a další rozdíly funkčnosti 

Premium

Co to je Step-Up a jak funguje?

Step-up je vlastně „povýšení“ stávající platné, aktivní licence Visual Studia včetně MSDN na úroveň o jednu vyšší. Právě v rámci této akce je velmi výhodné udělat Step-up na Visual Studio Premium včetně MSDN služeb.

V jakých licenčních programech lze Step-Up provést?

Lze jej provést pouze u následujících licenčních programů (OPEN VALUE, OVS, Select Plus, EA a EAP) a provádí se přikoupením odpovídající Step-Up položky na dobu do konce smlouvy. V ceníku mají Step-Up položky označení „SASU“ a pořizují se jako doplněk, tj. nová položka, k nižší (L)+SA licenci.

Kdy a kde lze step-up zakoupit?

Lze jej zakoupit jak v průběhu aktivního SA - předplatného MSDN, tak i při jeho obnovování, tj prodloužení smlouvy nebo přechodu na smlouvu jinou. U licencí OVS lze koupit pouze v době výročí/obnovy smlouvy. Step-Up licence mohou dodat všichni prodejci software Microsoft.
 

Příklady využití Promo položek při přechodu na Premium úroveň

A. Společnosti končí dvouletá OPEN smlouva na dvě licence Visual Studio Professional včetně MSDN a rádi by obě licence prodloužili, zároveň u jedné licence přešli na edici VS Premium.

Společnost může při exspiraci dvouleté OPEN smlouvy (s platbou předem) přejít na jiný druh elektronické smlouvy, v našem případě tříletou splátkovou smlouvu Open Value, obnovit licence v ní a zároveň případně přikoupit licence nové nebo povýšit formou StepUp stávající licence na vyšší úroveň. V této ukázkové situaci zakoupí následující položky:

clip_image001

Všimněte si, že v případě využití Step-Up licence je třeba mít aktivní Software Assurance nebo prodlužovat SA licenci původní Professional licence a k tomu navíc StepUp na Premium. (StepUp je vždy doplněk k SA nebo L+SA).

 

B. Vývojář si pořídil zcela novou licenci Visual Studio Professional včetně MSDN formou tříleté splátkové OPEN VALUE smlouvy, kterou uzavřel před více než rokem, 20.6.2011, tj. před 1.9.2012 a nedávno splatil druhou splátku. Vzhledem k nové hodnotě funkčnosti ve verzi Visual Studio Premium 2012 a promo akci, by rád povýšil tuto běžící licenci na Premium edici.

Vývojář může ihned objednat samotnou StepUp licenci na Premium, protože vlastní aktivní SA na Professional verzi (již zaplatil druhou splátku v druhém roce platnosti smlouvy) Všimněte si označení AqY2 což znamená, že ji objednává v druhý rok platnosti smlouvy. Objedná si ihned následující licenci:

clip_image002

Třetí, poslední splátka v červnu 2013 bude obsahovat doplacení původní licence L+SA Professional verze ale i zároveň povýšení formou StepUp na Premium. Budou tedy fakturovány dvě položky.

clip_image003

Po zaplacení této poslední splátky bude licence úrovně Premium ve vlastnictví vývojáře a může v dalších letech volitelně pokračovat formou samostatného VS Premium Software Assurance, cena již kolem 1 400 EUR ročně.

Všechny uvedené ceny jsou  velmi orientační v EUR bez DPH, pro upřesnění kontaktujte své dodavatele. 

Pokud budete mít jakékoli dotazy ohledně této nabídky, kontaktujte nás.

 

Buri

Comments (0)

Skip to main content