moderniprogramovani.cz: knihy, kurzy a C# zpravodaj


Vývojářské technologie společnosti Microsoft, Visual Studio, platforma .NET či programovací jazyk C# jsou natolik přátelské, že programování se může věnovat opravdu široké spektrum zájemců o informační technologie včetně studentů.
 
Propagací a výukou těchto technologií se dlouhodobě zabývá Radek Vystavěl ze společnosti moderníProgramování s.r.o., který se ve svých knihách a kurzech zaměřuje na přístupný a srozumitelný výklad programování.    
ucebnice-pro-zacatecnikyucebnice-pro-stredne-pokrocileucebnice-pro-pokrocile

Společnost moderníProgramování nyní pro zákazníky společnosti Microsoft a další zájemce o naše technologie připravila

slevovou akci pro účast na kurzech programování!

V období od října 2012 do února 2013 se můžete zúčastnit libovolného kurzu společnosti moderníProgramování se slevou 10 %. Při přihlášení na kurz požádejte o slevu a uveďte náš slevový kód: MICROSOFT-DX2012 (slevový kód možno pro jednu osobu použít jednou). Podrobné informace o kurzech najdete v katalogu: http://www.moderniprogramovani.cz/Katalog_moderniProgramovani_2012_13.pdf

Zájemcům o vývojářské technologie společnosti Microsoft nabízí společnost možnost bezplatného odběru odborného e-mailového zpravodaje zaměřeného na programování v jazyce C# http://www.moderniprogramovani.cz/zpravodaj/zpravodaj-moderni-programovani.html.

 

Buri

Comments (0)

Skip to main content