Pozvánka: Microsoft TechDays online


Dovolujeme si vás pozvat na online konferenci Microsoft TechDays, která se koná již v úterý 18.9.2012 od 10:00 hodin. Pro přihlášení k online konferenci je nutné mít nainstalován Microsoft Lync 2010 nebo použít Microsoft Lync 2010 Attendee a na akci se zaregistrovat. Odkaz potřebný k přihlášení na samotnou konferenci, obdržíte po registraci. Přednášejícími jsou Štěpán Bechynský a Michael Juřek.

Program konference:

10:00 - 11:00 Windows Store
V této přednášce se zaměříme na nejproblematičtější body certifikace Windows Store aplikací. Ukážeme si, na co si dát pozor a jak některé problémy vyřešit.

11:00 - 12:00 Visual Studio a Azure Web Sites
V této přednášce se budeme věnovat zejména využití Visual Studia a případně Team Foundation Serveru pro vytvoření a nasazení webové aplikace do nově dostupného prostředí Azure Web Sites, kde je možné hostovat vlastní webové stránky vytvořené pomocí PHP, ASP.NET nebo Node.js na velmi robustním a vysoce dostupném sdíleném prostředí. Tím se otevírají nové možnosti pro aplikace, u nichž je použití dedikovaného cloudového virtuálního serveru příliš nákladné – základní úroveň je dokonce zcela zdarma. Pro editaci lze použít libovolný nástroj s podporou FTP nebo WebDeploy. 

12:00 - 13:00 přestávka 

13:00 - 14:00 Novinky v asynchronním programování
Jedna ze změn, kterou přináší .NET Framework 4.5 jsou novinky v asynchronním programování. Díky klíčovým slovům await a async je asynchronní programování výrazně jednodušší. V semináři si ukážeme, jak tuto novinku použít a jak přepsat synchronní kód do asynchronního.

14:00 - 15:00 Od návrhu po testování
Nové Visual Studio 2012 dále rozšiřuje svůj záběr na činnosti před a po vlastním vývoji aplikace. Pomocí nového Storyboardingu je možné velmi rychle vytvořit vizuální prototyp aplikace a nová webová aplikace slouží k agilnímu plánování iterací a kapacit. Po vytvoření aplikace nabízí prostředky k jejímu důkladnému otestování, a to buď s použitím formálních testovacích případů anebo pomocí volného testování (exploratory testing). Po nasazení do provozu pak máte k dispozici zpětnou vazbu o projevujících se chybách a jejich příčinách.

Irena

Comments (6)

  1. Petr says:

    Bude pak někde k dispozici záznam z této konference?

  2. Petr Vones says:

    Pripojuji se k dotazu. Bude k dispozici videozaznam v nejakem normalne prehratelnem formatu (MPEG4, WMV apod.), aby nebylo nutne instalovat ten MS Office doplnek ?

  3. Záznam bude ve formátu WMV.

  4. Jirka says:

    Prosím, kde je uložen záznam z přednášky ?

  5. Dobrý den,

    záznam z první přednášky najdete zatím na http://sdrv.ms/OabHBP

    Z ostatních částí je poškozen. Zaznamenala se jen prezentace a ne sdílená plocha. Na nápravě pracujeme.

    Štěpán

Skip to main content