Nové české aplikace pro Windows 8 RTM


První české aplikace pro Windows 8 RTM jsou na světě a my vám nabízíme jejich přehled. Aplikace jsou řazeny abecedně:

Basho Unit Converter
Basho Unit Converter je aplikace, která umožňuje konverzi široké škály měrných jednotek, od těch běžných současných až po méně běžné nebo dnes již historické.

clip_image002 clip_image004

CS.Golf
Aplikace CS.Golf obsahuje kompletní offline databázi českých golfových hřiští. Jednotlivá hřiště obsahují kromě svých kontaktních informací a odkazů na webovou prezentaci také základní informace o parametrech hřiště.

clip_image006 clip_image008

Nooo! StarWars
Tlačítko Nooo! s tématikou StarWars Darth Vader. Stačí stisknout v nouzové situaci a už slyšíte známý hlas DarthVadera.

clip_image010 clip_image012

Skull
Jednoduchá labyrintová hra, jejímž cílem je nasbírat co nejvíce lahůdek. Sběr se vám snaží překazit nastražené bomby a šípy, kterým se musíte vyhnout. S vyšším levelem roste i obtížnost.

clip_image014 clip_image016

Sphere Shooter
V této hře je vaším úkolem zničit všechny koule na obrazovce. Vždy, když vytvoříte skupinku koulí stejné barvy, koule vybouchnou a získáváte body.

clip_image018 clip_image020

Stopwatch Free
Čisté jednoduché stopky pro nové Windows 8 rozhraní.

clip_image022 clip_image024

Swiper
Swiper je jednoduchá návyková hra, obzvlášť pokud hrajete ve skupině s kamarády. Nejlepších výsledků dosáhnete u dotykových obrazovek, ale hru lze hrát i s pomocí myši.

clip_image026 clip_image028

The Quote
Aplikace obsahující více než 2000 citátů. Pro snadné hledání jsou citáty velmi přehledně děleny do kategorií. Ke každému citátu naleznete též informace o autorovi včetně fotografie. Databáze citátů je pravidelně automaticky aktualizována pokaždé, když jsou dostupné nové citáty.

clip_image030 clip_image032

Irena

Skip to main content