Windows 8 Release Preview – linky


31. 5. ve večerních byla uvolněna další testovací verze Windows 8 označená jako Release Preview. Novinky které přináší a možnosti instalace najdete v článku, který tuto událost oznámil: Delivering the Windows 8 Release Preview. Změn doznal také Windows Store: Windows Store for Release Preview.

S uveřejněním Windows 8 Release Preview také úzce souvisí vydání nové verze Visual Studio 2012 Release Candidate. Bez této verze by nebylo možné vytvářet aplikace pro Windows 8 RC: Visual Studio/TFS 2012 Release Candidate Available Today. Mezi Consumer Preview a Release Preview je celá řada změn v API. V tuto chvíli by mělo být API již stabilní a nemělo by se měnit. Popis změn mezi CP a RP najdete v článku What’s changed for app developers since the Consumer Preview. Několik desítek výukových příkladů si můžete stáhnout z Windows 8 Release Preview Metro style app samples - C#, VB.NET, C++, JavaScript.

Z českých luhů a hájů

První snímky obrazovky během instalace se velmi záhy oblevily na webu mywindows.cz: Windows 8 Release Preview - screenshoty z instalace.

Odkazy na české aplikace:

Štěpán

Comments (1)

  1. Betsy Bannette says:

    Osobně pochybuji, že Windows 8 budou dobývat jednu z top trhu v rámci této tvrdé konkurenci a agresivní marketingové strategie.

    <a href="http://www.removalshouse.co.uk/…/a&gt;

Skip to main content