Pozvánka: Testování české lokalizace Visual Studia


Využijte prosím této ojedinělé příležitosti zapojit se do testování české lokalizace (jazykového balíčku) pro Visual Studio 2012. Finální verze jazykového balíčku bude zdarma dostupná ke stažení a bude umožňovat přepnout z anglického rozhraní Visual Studia do češtiny.

V rámci tohoto testování získáte přístup k českému testovacímu buildu a budete nám moci prostřednictvím webu Microsoft Connect posílat připomínky a nalezené lokalizační chyby. Tento lokalizační program je zaměřen na zlepšení jazykové kvality, není určen pro sběr zpětné vazby týkající se funkcí produktu. Jedná se o jedinečnou příležitost, jak ovlivnit kvalitu lokalizace před tím, než se dostane do rukou českým uživatelům. Nejlepší testeři navíc budou oceněni.

Pokud máte zájem zúčastnit se testování lokalizace českého jazykového balíčku (language pack), napište prosím na czechvs@microsoft.com a uveďte, na jakou e-mailovou adresu vám máme poslat pozvánku do testování na webu Connect spolu s dalšími informacemi. Přepokládáme, že testování bude probíhat od 24. května 2012 do 4. června 2012. Věříme, že využijete této příležitosti a poskytnete nám cennou zpětnou vazbu a pomůžete nám zlepšit kvalitu české lokalizace.

Děkujeme vám předem za váš zájem a vaši účast. Na stránce www.msdn.cz/vscz také naleznete více informací o jazykovém balíčku Visual Studio 2010, na který tato nově připravovaná lokalizace navazuje.

Lokalizační tým Visual Studia

Comments (2)

 1. Lp says:

  Muže mi někdo vysvětlit ,  k čemu je lokalizace VS dobrá, osobně nepoužívám ( a pokud vím ani nikdo jiný ve firmě) ani českou verzi Windows, z jednoho prostého důvodu , české chybové hlášky nelze googlit

 2. Roman says:

  Proboha, proč někdo věnuje energii na něco takového. Vždyť to je k ničemu.

  To je jako překládat noty do češtiny.

  Angličtina ve VS je pro programátora tím, čím je latina pro lékaře.

  Za 12 let se ještě ani nepovedlo pořádna přeložit ani server.

  Nejen, že se to nedá googlit, což je naprostá pravda, ale ty překlady jsou chybné, ale ony prostě ani nikdy dobré být nemohou.

Skip to main content