Navštivte vylepšená česká MSDN fóra


MSDN fórum je nyní rozčleněno do pěti diskuzních kategorií. Úplně nově vznikla kategorie Windows Phone.

V kategorii Visual Studio můžete diskutovat krom tohoto produktu také o Visual C# či Visual C# Express Edition. Kategorie .NET Development se věnuje technologiím .NET pro Windows a web (ASP.NET) a nástrojům typu Visual Web Developer Express Edition. K diskuzi o produktech z řady SQL Server navštivte kategorii Servery a Enterprise Development. Pod názvem kategorie Ostatní se skrývají diskuze například o soutěži Imagine Cup nebo cloudové platformě Windows Azure. Výše zmíněná kategorie Windows Phone pak dává možnost diskutovat kromě vývoje běžných aplikací pro telefon, také o vývoji her a o hardwaru tohoto operačního systému.

Hledáte-li odpověď na otázku týkající se vývoje aplikací nebo našich produktů, zeptejte se na našem českém MSDN fóru. Odpovídat Vám budou nejen kolegové z Vašich řad, profesionálové ocenění titulem Most Valuable Professional nebo Microsoft Student Partner, ale i odborníci ze společnosti Microsoft.

Chcete se i vy aktivně zapojit? Podělte se o své znalosti s ostatními a získejte na konci roku odměnu. Tři nejaktivnější přispěvatelé, kteří se zapojí do řešení otázek, budou odměněni.

Vylepšená fóra pro vývojáře naleznete na www.msdn.cz/fora

Comments (0)

Skip to main content