Windows 8 Roadshow


Nemohli jste se zúčastnit Microsoft TechDays 2012, ale přesto máte zájem poznat nové Windows 8? Právě pro vás jsme připravili Windows 8 Roadshow v těchto městech: České Budějovice, Pardubice, Liberec, Brno, Ostrava, Praha. Roadshow začíná již za 2 týdny, proto neváhejte a registrujte se zde.

S Windows 8 Metro-style aplikacemi se vývoj aplikací pro operační systém Windows 8 zpřístupňuje i webovým vývojářům. Pokud umíte HTML5, Javascript a CSS3, tak můžete snadno vytvářet aplikace pro Windows 8, které půjdou nainstalovat z Windows Store, budou mít přístup k systémovým zdrojům a budou fungovat jak na architektuře Intel, tak ARM. Javascript knihovna WinJS zpřístupňuje systémové zdroje skrze systémovou knihovnu WinRT. Vaše Javascript aplikace tak bude mít přístup k systémovým zdrojům, jako jsou senzory, datová úložiště a další. Díky novým ovládacím prvkům a datovým vazbám budete mít možnost vytvářet aplikace mnohem rychleji a tak, aby zapadly do konceptu a designu Metro-style aplikací.

Seminář je určen především pro webové vývojáře, kteří si chtějí rozšířit své znalosti a začít vytvářet aplikace pro Windows 8.


Comments (2)
  1. PR says:

    V registraci chybí Ostrava. Bude přidána dodatečně?

  2. Ostrava bude 27.3. Ještě, ale nemáme potvrzený přesný čas a místnost na VŠB. Tyto informace zveřejníme příští týden.

Comments are closed.

Skip to main content