Stahujte zdarma Microsoft Visual Studio Team Explorer Everywhere pro Eclipse prostředí


Microsoft Visual Studio Team Explorer Everywhere 2010 je doplněk, který umožňuje vývojovým prostředím založeným na Eclipse využívat možnosti správy životního cyklu aplikací pomocí produktu Visual Studio Team Foundation Server. Team Explorer Everywhere sjednocuje vývojářské týmy při vývoji pro různé platformy, zpřehledňuje vývoj konzistentním reportováním a výrazně zjednodušuje projektové řízení. Nezáleží na tom, zda-li děláte JAVA aplikace, programujete nad Linuxem v Perlu nebo v PHP či tvoříte webové Flash hry na Mac iOS v Adobe Flex Builderu. Každý člen týmu, bez ohledu na to, jaké prostředí používá se účastní se vývoje, může sdílet projektové informace a využívat výhod jednotného a komplexního prostředí TFS pro řízení vývoje.

A jak vypadá prostředí Team Explorer Everywhere? … podobně jako běžný Team Explorer s Visual Studiem ve Windows.
TEEwoodwardweb  (obr. je převzat z http://woodwardweb.com/)  

Minulý týden byl produkt uvolněn ke stažení a používání zcela zdarma. (Pro přístup k TFS Serveru je však stále, z hlediska licenčního, nutná klientská TFS licence, stejně jako když přistupujete do TFS přímo z Visual Studia, nebo pomocí MSSCCI z VB6, FoxPro, PowerBilderu a podobných nástrojů.) Můžete si také vyzkoušet připravovanou verzi TEE 11 Beta, která bude spolupracovat s TFS 11 Beta.

Microsoft Visual Studio Team Explorer Everywhere 2010 SP1 stahujte ZDE.
Detaily o Team Explorer Everywhere si přečtěte na oficiálních produktových stránách a technické otázky můžete konzultovat v anglických TEE fórech.

Buri

Comments (0)

Skip to main content