Visual Studio 11 Beta již čeká za dveřmi


Včera byly uveřejněny informace o nově připravované verzi Visual Studia a .NET Frameworku 4.5. Přesto, že v některých oblastech dochází ke změnám, celá koncepce a hlavní produktové řady zůstanou zachovány. Zde je malé shrnutí a odkazy kde najdete podrobnosti.

Microsoft Visual Studio 11 Beta budete moci stahovat od 29.2. Bude obsahovat tzv. Go-live licence pro nasazení napsaných aplikací v produkčním prostředí. Další informace najdete na blogu S. Somasegara, vedoucího Developer Divize zodpovědného za Visual Studio a .NET Framework.
S. Somasegar Blog

Poskytneme nástroje a technologie, které velmi jednoduše a přímo zapojí do procesu návrhu, vývoje a nasazení softwaru i koncové uživatele a IT administrátory.
Jason Zander Blog

Uvedeme novou jednoduchou verzi prostředí pro správu zdrojových kódů a spolupráci - TFS Express Edition. Bude určen pro jednotlivce a malinké týmy.
Brian Harry Blog

Po deseti letech se výrazněji změní uživatelské prostředí Visual Studia.
The Visual Studio Blog

Buri

Comments (9)
 1. mesiac says:

  Microsoft Visual Studio 11 Beta budete moci stahovat od 29.3.

  No väčšina z nás si to vraj bude môcť stiahnuť už o mesiac skôr :-)

 2. vyvojar says:

  Opraveno, samozrejme ze to bude pristi tyden, 29.2.

  JB

 3. Petr says:

  Bude se opakovat problem jako u VS 2010 beta s rozmazanymi a zcela necitelnymi fonty v editoru (nebo dokonce v celem IDE), ktery byl tehdy opraven az ke konci ?

  Ty popisy oken velkymi pismeny jako "SOLUTION EXPLORER", to je mysleno vazne nebo je to zatim jen pro ilustraci a vydeseni ?

 4. Boris Lehečka says:

  Na MSDN se před chvílí objevilo Visual Studio 11 Ultimate Beta, ale jelikož mám předplatné MSDN Premium, nemůžu tuto verzi stáhnout. Bude k dispozici ke stažení také VS 11 Premium, nebo se předplatitelé této verze k betě Visual Studia nedostanou?

 5. Deny says:

  Vývoj aplikací pro Windows Phone si v betě asi nevyzkouším. Možná jen špatně hledám, ale šablona projektu zde prostě chybí a existující projekty nejdou otevřít. Žádné speciální SDK pro VS11 jsem taky nenašel.

 6. Dneska už jsou na webu MSDN ke stažení všechn možné verze Visual Studia 11, včetně edice Express.

 7. Michal Růžička says:

  Nainstalováno a odinstalováno. Je to Beta takže chyby nebudu komentovat, ale pokud se nebudou dát vypnout témata tak to bude pro mnohé hodně nepoužitelné. Je to spíš grafický paskvil než prostředí pro vývoj.

Comments are closed.

Skip to main content