Online seminář “Co nového ve Windows Azure?”


Od našeho prvního kurzu nazvaného Windows Azure Akademie uplynul již více než rok. Od té doby jsme zaznamenali řadu zajímavých aplikací všech možných typů pro různé typy zákazníků. Během tohoto roku se objevila též řada novinek, které bychom vám rádi představili.

Proto jsme připravili on-line seminář věnovaný právě těmto novinkám. Je určen pro vývojáře, architekty a konzultanty, kteří mají základní znalost platformy Windows Azure (například absolvovali jednu z předchozích akademií) a chtěli by se seznámit s novinkami, které již jsou nebo velmi brzy budou dostupné k použití, stejně jako s plány pro nejbližší období.

Kromě zhlédnutí prezentace a praktických ukázek je ve druhé polovině semináře též příležitost ke kladení otázek a kontaktu se zkušeným lektorem Michaelem Juřkem, tedy mnou Smile. Pokud se nemůžete setkání zúčastnit, nevadí – budeme vše nahrávat a sdílet na našich stránkách. Zároveň budeme zveřejňovat písemné odpovědi na všechny vznesené dotazy.

URL k přihlášení na LiveMeeting Vám bude zasláno v potvrzovacím e-mailu po dokončení registrace, registraci je možné provést na adrese https://msevents.microsoft.com/CUI/EventDetail.aspx?EventID=1032500018&Culture=cs-CZ

Michael

Comments (0)

Skip to main content