Kinect pro řešitele IT kvízu Imagine cup


Zajímá Vás IT? Troufáte si říci, že máte znalosti o technologiích Microsoft? Pokud jste odpověděli 2x “ANO”, a navíc jste student nebo studentka, využijte první příležitostí v tomto školním roce, a to ve čtvrtek 20. října 2011, jak si otestovat své znalosti. Jen mimochodem, pokud jsou Vaše znalosti stejně velké nebo ještě větší než Vaše ego, tak je pro Vás připravena hlavní cena 8000 USD :). Pokud Vaše ego nedosáhne celosvětové slávy, ale zařadíte se alespoň mezi dva nejlepší české řešitele prvního kola kategorie IT Challenge, získáte senzor XBOX 360 Kinect.

1. Vyplňte krátký registrační formulář na http://www.imaginecup.com/register (nezapomeňte vybrat, že jste student).

2. Přihlašte se k soutěži IT Challenge. Pravidla najdete zde http://www.imaginecup.com/Downloads/DownloadableDocuments/IT/Imagine_Cup_2012_IT_Challenge_Rules.pdf.

3. 20.10.2011 se přihlaste na www.ImagineCup.com Vaším jménem a heslem a pro kategorii IT Challenge bude k dispozici již kvíz pro příslušné datum. Nezapomeňte na to, že čas v České republice je posunut o 1 hodinu napřed oproti GMT, což znamená, že kvíz bude přístupný ve vypsaných hodinových intervalech od 20.10. 1:00 ráno do 21.10. 1:00 ráno.

4. Na základě výsledku testů dvěma nejlepším v tomto ročníku pošleme Kinect.

Hodně štěstí :)

Filip & Honza

Skip to main content