Visual Studio včetně MSDN až o 35% výhodněji


Pro majitele starších verzí produktů Microsoft Visual Studio Professional nebo majitele exspirovaných verzí MSDN Professional nebo Premium je připravena zvýhodněná, časově omezená nabídka nových nástrojů Visual Studio včetně MSDN.

Období platnosti promo nabídky:

Tato nabídka je platná od 1.10.2011 do 31.3.2012.  Prodlouženo do 30.6.2012. 

Jaké produkty lze v rámci této akce získat:

· Microsoft Visual Studio Professional with MSDN (sleva 35%)
· Microsoft Visual Studio Premium with MSDN (sleva 15%)

V rámci promo akce lze objednat maximálně stejný počet licencí, kolik vlastníte licencí starších licencí. Nezáleží na kombinaci Professional a Premium verzí. Premium verzi může výhodně pořídit i majitel starší Professional licence. Promo lze uplatnit v licenčních modelech: OPEN, OPEN VALUE, EA, EAP, Select Plus včetně odpovídajících Government či Academic slev. (Pro Visual Studio s MSDN neplatí podmínka min. pěti licencí pro otevření smlouvy OPEN nebo OPEN VALUE. Lze tak v rámci nové objednávky pořídit i jednu jedinou licenci.)

Po koho je nabídka určena:

Pro majitele následujících produktů, které byly zakoupeny v jakémkoli licenčním modelu včetně „krabicových produktů“:

· Visual Studio 2008 Professional
· Visual Studio 2010 Professional
· MSDN subscriptions, které exspirovalo před 1. červencem 2011 a odpovídá min této úrovni:
   * Visual Studio Professional with MSDN
   * Visual Studio Professional with MSDN Professional
   * Visual Studio Professional with MSDN Premium.
- Majitelé aktivních (v období akce exspirujících) Visual Studio Professional with MSDN subscription, mohou navíc v rámci této akce výhodně přejít i na Visual Studio Premium with MSDN.

Jak lze zvýhodněné produkty objednat:

Položky zvýhodněných produktů jsou od 1. 10. 2011 do 31. 3. 2012 přidány do všech odpovídajících ceníků (vedle běžných nezlevněných položek) a jsou v popisu označeny „AttachPromo“.
Produkty lze objednat u všech prodejců software Microsoft v ČR. Potřebujete-li poradit, obraťtě se na prodejce, kteří se specializují na vývojářské nástroje.   

Příklad nejčastěji objednávaných promo položek v licenčních modelech OPEN a OPEN VALUE:
(OPEN je trvala licence s MSDN SA benefity tj. nove verze, technický support atd. na dva roky, platí se na začátku při podpisu smlouvy, majitel ji získá ihned po zaplacení. Po dvou letech může pokračovat v získávání MSDN výhod a nových verzí již pouze formou Software Assurance. OPEN VALUE je trvalá licence s MSDN SA benefity na tři roky a platí se rozloženou formou ročních splátek. Trvalé vlastnictví přejde na majitele po zaplacení poslední třetí splátky. V tabulce je uvedena jedna roční splátka. Pokud je zde objednána ceníková "Promo" pložka, snížená cena je fixována i na další dvě splátky, a to i v případě, že uvedená položka nebude již ve veřejném ceníku.)

MSDNAttachSampleSKUs

V licenčních modelech Enterprise nebo Select Plus lze najít obdobné promo položky.
Uvedené ceny jsou velmi orientační v EUR bez DPH. Jejich finální výše bude záviset na kurech měn, přidané hodnotě prodejců, licenčním modelu a na dalších faktorech.

Další odpovědi na otázky:
  • · Mohu pořídit promo produkty i když jsem v minulosti koupil VS2008 nebo VS 2010 formou krabice? Ano, promo platí i pro majitele těchto krabicových verzí.
  • · Mohu využít promo pokud mám koupeno pouze starší Visual Studio 2005 Professional bez MSDN? Obecně nikoli, promo platí pro všechny, kteří mají VS 2008 a vyšší nebo jakékoli starší MSDN předplatné Professional a vyšší.
  • · Mohu v této akci zakoupit Premium verzi i když jsem majitelem starší Professional verze? Ano, lze.
  • · Mohu nějak výhodněji získat nejvyšší Ultimate verzi? Ano, lze si pořídit Premium + StepUp (povýšení) na Ultimate. Budou tedy objednány dvě položky. Lze objednat pouze v OV, Select Plus a EA modelech.
  • · Platí zvýhodnění i pro Partner Only položky určené pro certifikované partner? Nikoli, tyto jsou trvale sníženy o 20%.
  • · Mohu přejít formou Attch proma z MSDN OS? Ne, musíte mít minimálně úroveň Professional.
  • · Jak je třeba doložit vlastnictví starších licencí při objednávce? Při objednání není u prodejce třeba dokládat.
  • · Kolik licencí pro objednání promo produktu budu vlastnit? Toto promo je vlastně něco jako upgrade (přesto, že v MS multilicencích upgrade pojem neexistuje). Za každou jednu starší licenci dostáváte tedy její novější náhradu. Celkově tedy pořád vlastníte jednu licenci pro jednoho vývojáře.
  • · Mohu používat i onen starší software? Ano, klidně i současně, navíc v rámci MSDN mate právo používat jakékoli starší produkty.
  • · Dostanu v rámci promo akce i budoucí nové produkty a nástroje. Ano, v rámci MSDN mate právo na všechny nové verze (OS, vývojářské nástroje, servery atd.) které budou uvedeny po dobu platnosti smlouvy.

Budete-li mít jakékoli další otázky, kontaktujte nás.

Buri

Comments (0)

Skip to main content