Uváděcí promo nabídka produktu Microsoft Visual Studio LightSwitch 2011


Pro prvních 6 měsíců prodeje nástroje Microsoft Visual Studio Lightswitch 2011 (do 31. ledna 2012) je připravena zaváděcí sleva 33%.

VSLS-33Sleva je realizována formou dočasného přidání ceníkové promo položky (V ceníku jsou po dobu akce dvě podobné položky a jedna z nich, ta levnější, je označena „Promo“). Akce platí pro všechny aktuálně nabízené licenční modely včetně maloobchodního krabicového prodeje.

Zde je příklad jak vypadá maloobchodní ceník FPP - krabicové produkty.Uvedené koncové ceny jsou v EUR, bez DPH a jsou velmi orientační. Jejich výše závisí na finančních kurzech a přidaných službách lokálních prodejců.

 vslsfpppromo

303 * 0,67 (sleva 33%) = 203,01

Je vidět, že druhá, o 33% levnější položka, je označena “Promo”. V ceníku bude dostupná pouze do 31.1.2012. Podobné promo položky najdete i ve všech multilicenčních modelech nabízející elektronické licence. (Pozor model licencí Select je nahražen modelem Select Plus). Visual Studio LightSwitch lze v multilicenčních programech samozřejmě pořídit včetně Software Assurance.
Níže pak ukázka OPEN ceníku včetně Software Assurance na dva roky: 

LSPromoOLP

Produkty můžete objednat u jakéhokoli prodejce software Microsoft v ČR.

Pozn. Pokud jste majitelem Visual Studia včetně aktivních MSDN služeb, tak dostáváte LightSwitch zdarma formou MSDN Benefitu a ihned nyní si ho můžete sáhnout na svém MSDN downloadu

Buri

Comments (0)

Skip to main content